• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

Подорож до Києва

Друк
PDF

      У народі кажуть, що щасливою людину роблять три речі: любов, цікава робота та можливість подорожувати. 14 січня колектив коледжу отримав чудову нагоду збагатити свої новорічні враження. Цього дня лубенці мали змогу здійснити мандрівку середмістям столиці.
      На Софійській площі гості міста поринули в незабутню новорічну атмосферу, адже головна ялинка країни, з сяючою гірляндою у вигляді великого купола, була й справді казковою.

 
      Увечері лубенці відвідали Жовтневий палац - шедевр міської архітектури в самому серці Києва. На сцені палацу виступав легендарний український колектив, Національний заслужений академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського. Це неперевершене торжество краси і грації тримало глядачів у полоні впродовж всього дійства та подарувало яскраві емоції.
 Колектив коледжу висловлює щиру подяку організаторам цього заходу та сподівається, що такі подорожі стануть доброю традицією.

Українська новорічна традиція, яку варто пам’ятати

Друк
PDF

 

Український народ багатий на національні обряди та традиції. Найважливішими традиціями  Нового року є щедрування.

Студенти нашого коледжу також вирішили приєднатися до українських традицій і створити новорічний настрій. Щедрували, бажали всім присутнім міцного здоров`я, добробуту, достатку, процвітання і злагоди у родинах.

    

І ми всі ще раз зрозуміли, що відроджувати духовність, єдність поколінь – дуже важлива справа, що треба завжди жити у душевній чистоті та любові!

У коледжі триває підготовка до Нового року

Друк
PDF

 

Стало вже доброю традицією в мешканців гуртожитку виготовляти поробки з природного та інших матеріалів до Нового року та Різдвяних свят.

 

Ось і цього року студенти взяли участь у майстер – класі, що проводився в ВСП «Лубенський фінансово – економічний фаховий коледж ПДАУ» до новорічних свят. Старанність, активність і винахідливість виявили всі, хто долучився до виготовлення іграшок, поробок. Найактивнішими були мешканці: 205 (2)- Бондаренко І., 304 (2) - Зуб Б., 305 (3) – Клименко А., Чуйченко М., Тєрьохіна О., 307 (3) – Клименко К., Бедзіля С., Жаркова А., 309 (2,3) – Войтер А., Лазиева І., Мудренко І., Дуран К.

Участь у благодійній акції Миколай про тебе не забуде

Друк
PDF

 

На передодні Новорічних свят хочеться вірити в чудо і дарувати радість кожній дитині, щоб їх очі наповнились світлом любові та вірою в диво. Кожного року на передодні свята Святого Миколая, студенти-волонтери приймають участь у акції «Миколай про тебе не забуде». Вже декілька років поспіль силами небайдужих волонтерів нашого коледжу пакуються, формуються та розвозяться подарунки до дітей з малозабезпечених сімей. Дива завжди творяться разом!

 

   

По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай

Друк
PDF

 

 

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора .

У грудні є чудове свято – день Святого Миколая. Це свято наповнене дивом і добром.

    

У ВСП «Лубенський фінансово – економічний фаховий коледж ПДАУ» бібліотекарі закладу провели виховну годину «В Україні з краю в край ходить Святий Миколай». Позитивні емоції переповнювали студентів 12 групи під час проведення заходу, де вони мали змогу поринути в своє дитинство, дізнатися історію виникнення свята, традиції, переглянути відеофайли та отримати солодкі сюрпризи – подарунки від Миколая.

В кожного зародилася надія, що в новому році здійсняться усі бажання, які загадали.

Це одне з найочікуваніших свят студентів, яке зароджує в наших серцях дух зимової казки, а домівки наповнює світлом і вірою в краще.

Інформація Міністерства юстиції України

Друк
PDF

 

 

Захист прав на землю: безоплатна правова допомога власникам та орендарям земельних ділянок

Чи можу я продати свою землю, якщо вона знаходиться в оренді? Як достроково розірвати договір оренди? Як передати землю у спадщину? Що робити, якщо сусід самовільно захопив мою ділянку? Протягом січня – вересня цього року до системи безоплатної правової допомоги (БПД) надійшло понад 41,4 тис. звернень із земельних питань.

Правова допомога із земельних питань

«Найпоширеніші правові питання у сфері земельних правовідносин, з якими звертаються люди до системи безоплатної правової допомоги – безоплатна передача земельної ділянки, припинення договору оренди, присвоєння кадастрового номера, встановлення меж ділянки, порядок укладення договору купівлі-продажу землі»,  – розповів в. о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

Безоплатну первинну правову допомогу – консультації та роз’яснення – можуть отримати всі громадяни України, іноземці, особи без громадянства, у тому числі біженці чи особи, які потребують додаткового захисту. Зокрема, цього року до системи безоплатної правової допомоги надійшло понад 40,4 тис. звернень щодо отримання консультацій та роз’яснень з питань земельного права.

Безоплатна вторинна правова допомога – захист та представництво у суді – надається людям з низьким доходом, учасникам бойових дій, внутрішньо переміщеним особам, потерпілим від домашнього насильства та іншим категоріям  громадян, що визначені Законом України «Про безоплатну правову допомогу». У їх числі також громадяни України – власники земельних ділянок, які проживають у сільській місцевості. Так, з початку 2021 року безоплатна вторинна правова допомога з земельних питань була надана понад 1 тис. осіб.

Юристи та адвокати, які співпрацюють з системою БПД, практично щодня допомагають у вирішенні різних земельних спорів – від побутових суперечок «за межу» до приватизації ділянок.

«Багато випадків, коли люди звертаються до системи БПД щодо заборгованості з орендної плати за землю – орендарі роками не розраховуються, порушують договори оренди землі. Клієнти отримують правову консультацію – як діяти у цій ситуації. Якщо людина є суб’єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу, юрист допомагає у складенні позову, направляє його до суду та орендаря. І дуже часто проблема вирішується на цьому етапі. Орендар вже розуміє, що власник землі, який здає свій пай в оренду, знає свої права та може їх захистити. І не чекаючи рішення суду, повністю розраховується з власником землі», – розповідає Олександр Баранов.

Успішний кейс системи БПД

Фермер не сплачує гроші за орендовану ділянку: як отримати свої гроші

Пані Тетяна звернулась до Токмацького бюро правової допомоги з проханням допомогти розірвати договір оренди земельної ділянки та стягнути з орендаря заборгованість з орендної плати.

Жінка розповіла, що уклала договори оренди землі з фермерським господарством, відповідно до яких вона передала в оренду дві земельні ділянки загальною площею 14 га. Орендар не виконував свої зобов’язання, порушував строки оплати –  спочатку виплачував частинами, а згодом взагалі перестав регулярно платити.

«Законодавством України передбачено, що землекористувачі зобов’язані своєчасно сплачувати орендну плату. Усталена судова практика Верховного Суду свідчить, що систематичне порушення договору оренди земельної ділянки щодо несплати орендної плати є вагомою підставою для розірвання такого договору»,  – пояснює фахівчиня Токмацького бюро правової допомоги Ірина Сердюк.

На момент звернення пані Тетяни до бюро фермер накопичив борг з орендної плати за два роки на загальну суму 11 тис. грн. Термін договорів оренди землі завершувався, і орендар всіляко уникав спілкування з жінкою.

Ірина Сердюк допомогла їй скласти та направити фермерському господарству лист-вимогу щодо сплати заборгованості за орендною платою та акт приймання-передачі землі. Акт приймання-передачі орендар підписав, що засвідчило повернення відповідних земельних ділянок пані Тетяні та припинення договірних правовідносин. Проте борг орендар не виплатив та не надав ніяких гарантій щодо виплати грошових коштів в майбутньому.

Центр правової допомоги для захисту інтересів пані Тетяни призначив адвокатку Віту Майсак, яка співпрацює з системою безоплатної правової допомоги. Готуючи позовну заяву, адвокатка додала до суми заборгованості з орендної плати розмір втрати від інфляції та три проценти річних за прострочення невиплаченої орендної плати. Адже нормами Цивільного Кодексу передбачено, що боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір не встановлений договором або законом.

Рішенням Оріхівського районного суду Запорізької області позовну заяву пані Тетяни задоволено в повному обсязі та постановлено стягнути з фермерського господарства на її користь 12 тис. грн.

Дев’ять із десяти клієнтів системи БПД позитивно оцінюють надану правову допомогу

Земельна реформа вже встигла обрости численними міфами про небезпеки та ризики. Певною мірою це наслідок необізнаності українців у сфері земельних правовідносин. Про потребу землевласників у правовій допомозі свідчать результати соціологічного опитування «Готовність землевласників та землекористувачів до впровадження земельної реформи», проведеного з 19 червня по 21 липня 2021 року Координаційним центром з надання правової допомоги за сприяння проєкту «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні», що впроваджується Світовим банком та фінансується Євросоюзом. Серед тих, хто вперше звернувся до системи БПД у 2020–2021 роках із питань, пов’язаних із землею, за телефоном було опитано 1 тис. осіб, які є землевласниками або користувачами земельних ділянок.

Як показало дослідження, 91% українців, які зверталися до системи безоплатної правової допомоги з земельних питань, отримали необхідну інформацію або підтримку. 90% клієнтів, які задоволені отриманими послугами, зазначили, що порадили б сусіду звернутися до системи безоплатної правової допомоги, якби у нього виникла проблема у сфері земельних відносин.

«Майже 60% опитаних українців вважають, що зможуть захистити свої права як власника землі чи землекористувача, якщо вони будуть порушені. Майже три чверті опитаних (73%)  вважають, що, ймовірно, знайдуть, де отримати хорошу пораду, якщо зіткнуться із проблемою, пов’язаною з правом приватної власності на землю. Серед тих, хто ідентифікує систему БПД як надавача правової допомоги, 77% відповіли на це запитання ствердно», – зазначив заступник директора Координаційного центру Сергій Ющишин.

Разом з цим понад половині респондентів потрібна інформація про останні зміни у земельному законодавстві.

«Серед найбільш зручних способів дізнаватися інформацію про земельне законодавство українці виділяють інтернет (41% опитаних), національні телеканали (30%) та соцмережі (19%). Відтак особливого значення зараз набуває співпраця юристів системи БПД з журналістами. Наша спільна робота допоможе розвінчати всі наявні міфи та донести до громадян правдиву інформацію, що збільшить можливості для захисту прав у сфері земельних відносин», – зауважив Сергій Ющишин.

Правопросвітництво: запитання та відповіді

Що робить система БПД для підвищення освіченості населення з питань земельних правовідносин? З січня цього року проведено понад 3 тис. правопросвітницьких заходів, які відвідали майже 158 тис. осіб. Основні теми: земельна реформа, безоплатне отримання земельної ділянки, приватизація ділянки під своїм будинком, укладання та розірвання договору оренди, оформлення спадщини чи договору відчуження ділянки, порядок підтвердження прав у разі втрати чи помилок у правовстановлюючих документах.

«Серед питань, які найбільш хвилюють людей, перше – щодо управління землями громад, друге – стосовно безоплатного надання земельних ділянок у власність із земель запасу. Серед інших – є питання оподаткування, легалізації використання земель, тобто, оформлення прав на землю та інші. Але всі ці питання вирішуються в процесі проведення земельної реформи. Зараз потрібно, щоб люди орієнтувалися в земельному законодавстві, і тут велика роль системи безоплатної правової допомоги та міжнародних організацій, які проводять величезну правопросвітницьку роботу», – підкреслив керівник напряму земельної реформи Програми USAID АГРО Сергій Кубах.

Завдяки масштабній інформаційно-правопросвітницькій кампанії збільшилася кількість людей, які звертаються до системи БПД зі своїми правовими проблемами, що пов’язані з землею. Якщо за травень 2020 року надійшло 1,8 тис. звернень по безоплатну правову допомогу з питань земельних правовідносин, то у грудні 2020 року – вже 8,1 тис.

«Зі стартом земельної реформи актуальним стало питання процедури купівлі-продажу ділянок сільськогосподарського призначення та наявних обмежень. Загалом останнім часом значно зросла потреба людей у правовій інформації. Тому для системи  безоплатної правової допомоги важливий напрям роботи – покращення правової обізнаності громадян, посилення захисту їхніх прав у сфері земельних відносин», – зазначив  Олександр Баранов.

З найбільш актуальних питань у сфері земельних відносин підготовлені інформаційні матеріали (надруковано 9 найменувань буклетів та листівка), а також консультації на довідково-інформаційній платформі «WikiLegalAid». Крім того, система БПД проводить інформаційну кампанію, зокрема розміщена зовнішня соціальна реклама про можливість отримати правову допомогу із земельних питань.

Успішний кейс системи БПД

Як пенсіонеру допомогли повернути самовільно захоплену сусідом землю

Пан Степан звернувся до Рокитнівського бюро правової допомоги, що на Рівненщині, і розповів, що його земельну ділянку самовільно використовує односелець. Але ця земля належить Степану, що підтверджує Державний акт на право власності на земельну ділянку.

За справу взявся фахівець бюро Ігор Богданець. Він з’ясував, що історія із захопленням ділянки тягнеться вже довго. За фактом самовільного зайняття земельної ділянки спеціалісти Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області провели перевірку дотримання вимог земельного законодавства і виявили, що односелець самовільно зайняв частину земельної ділянки площею 0,40 га. Порушника було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 53-1 КУпАП – накладено штраф в розмірі 170 грн та розраховано розмір шкоди, заподіяної пану Степану внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки – 560,70 грн. Також односельцю було видано припис на усунення виявленого порушення.

«Цей припис не було виконано. На неодноразові звернення пана Степана «загарбник» не реагував і продовжував обробляти земельну ділянку для власних потреб», – розповів Ігор Богданець.

Юрист бюро правової допомоги підготував позовну заяву про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки. У заяві він просив зобов’язати порушника звільнити та привести до стану, придатного для використання за цільовим призначенням, земельну ділянку площею 0,40 га, яка належить пану Степану.

Рокитнівський районний суд Рівненської області позовну заяву задовольнив повністю, чим захистив право клієнта системи БПД на безперешкодне користування власною земельною ділянкою.

Журналістам – про земельні проблеми та їх вирішення

Про все це представники ЗМІ мали можливість дізнатися під час престурів на тему «Надання безоплатної правової допомоги у сфері земельних відносин», що відбулися протягом жовтня та листопада у п’яти регіонах України – Миколаївській, Запорізькій, Полтавській, Волинській та Кіровоградській областях.

«Мета престурів – ознайомити журналістів із питаннями реалізації в Україні земельної реформи, розвіяти міфи про небезпеки та ризики, які вона може нести, поглибити знання у сфері земельного права та поінформувати про найбільш базові моменти та типові звернення громадян до системи безоплатної правової допомоги», – зазначив Сергій Ющишин.

Журналісти відвідали регіональні та місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, бюро правової допомоги, об’єднані територіальні громади, фермерські господарства тощо. Ознайомилися з роботою системи безоплатної правової допомоги, дізналися про актуальні правові проблеми та особливості вирішення цих проблем у сфері земельних відносин, у тому числі у сфері захисту прав землевласників та землекористувачів. Для представників ЗМІ також були проведені тренінги щодо обізнаності з питань земельної реформи в Україні.

«Престури – дуже вчасний захід. Питання земельних відносин надважливі, адже навколо них багато міфів, домислів. Тренінги для журналістів дають можливість підвищити професійний рівень тих, хто непросту для багатьох тематику робить доступною, дає поштовх до знання своїх прав та вміння відстоювати їх.  Висвітлення ключових аспектів, особливостей спадкування, укладання та внесення змін до договорів оренди, припинення договірних відносин, оподаткування тощо допомагає формувати суспільство з високою правовою культурою», – зазначила кореспондентка газети «Голос України» Оксана Половина, яка взяла участь у престурі.

Престури були організовані Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

ДОВІДКОВО про систему безоплатної правової допомоги

Система безоплатної правової допомоги – це понад 500 центрів та бюро правової допомоги по всій Україні, більш ніж 1500 штатних юристів та понад 8 тис. адвокатів, що співпрацюють з системою БПД. За час роботи системи зареєстровано понад 3,1 млн звернень від більш ніж 2 млн клієнтів. У близько 2,8 млн випадків звернень було надано первинну правову допомогу, у понад 360 тис. випадків –  вторинну.

Як можна отримати безоплатну правову допомогу

У центрах та бюро правової допомоги. Їх перелік, поштові, електронні адреси та графік роботи можна дізнатися на сайті системи БПД у розділі «Всі центри».

Мешканці віддалених населених пунктів можуть отримати правову консультацію під час роботи консультаційних пунктів. Дізнатися графік їхньої роботи можна у найближчому місцевому центрі. Також можна скористатися пошуком на сайті системи БПД у розділі «Пошук найближчого центру та консультаційних пунктів».

Дистанційно:

·         зателефонувати за безкоштовним номером системи БПД 0 800 213 103. За цим номером надаються консультації та роз’яснення з правових питань, додаткові відомості про надання безоплатної правової допомоги тощо. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

·         скористатися мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога», завантаживши його через Google Play чи App Store за посиланням https://bit.ly/3hwwgqR , або завантажити мобільний застосунок «Твоє право», перейшовши за посиланням https://bit.ly/3iorbkE

·         у месенджерах Телеграм http://legalaid.gov.ua/telegram.html та Вайбер http://legalaid.gov.ua/viber.html

·         у кабінеті клієнта на сайті системи БПД https://cabinet.legalaid.gov.ua/

·         потерпілі від домашнього насильства та свідки можуть отримати онлайн-консультацію юристів щодо захисту своїх прав, написавши у Телеграм-чат «Правова допомога протидії насильству» https://t.me/Non_Violence_Bot

·         правові консультації також можна переглянути на довідково-інформаційній платформі WikiLegalAid, що розміщена за адресою wiki.legalaid.gov.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Електронна комерція

Друк
PDF

 

Сучасність вимагає від нас бути обізнаними в усіх сферах економічного життя. Українців все більше приваблює можливість глобальної торгівлі на міжнародних інтернет-майданчиках, таких як Amazon, Etsy та eBay.

Викладач обліково-фінансових дисциплін Кухта Катерина 07 грудня 2021 року провела заняття з дисципліни «Інформаційні системи і технології в комерційній діяльності» у Відокремленому структурному підрозділі «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету». Під час заняття викладач та студенти долучилися до Online заходу : «Нові можливості для малого та середнього бізнесу від eBay».

   

Обираючи маркетплейс необхідно звернути увагу в першу чергу на сам товар. Якщо це унікальний handmade, який виробляється невеликими партіями, а його параметри можуть швидко змінюватися, то майстру-початківцю краще стартувати з Etsy. Тут аудиторія шукає індивідуальні товари ручної роботи, сама платформа простіша і дешевша у просуванні. Потім можна вийти на Amazon Handmade.

На Amazon варто виходити, якщо є налагоджене виробництво, навіть і дрібногуртове. А асортимент від десяти позицій хоч у чомусь унікальний і відмінний від Китаю. Також необхідні певні товарні запаси та стартові інвестиції на покупку Amazon-реклами та транспортування товару на склад Amazon.

Основна відмінність Etsy від Amazon: на Etsy — товар продає та відправляє безпосередньо сам продавець. На Amazon товар продається зі складу, куди його необхідно завчасно доставити. Однак Amazon Handmade дозволяє працювати без складу.

На еBay варто виходити, якщо товар продається з США. Американські покупці не люблять купувати товари онлайн з інших країн. Тобто потрібен або партнер в цій країні зі складом або посередник, який забезпечить цю послугу.

Amаzon та еBay — це американський AlIiexpress, який більше орієнтований на товари загального вжитку та масове виробництво.

До високого сезону Укрпошта та eBay запустили спільну з проєктом Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації кампанію на підтримку українських малих суб’єктів бізнесу. Онлайн захід проходив англійською мовою з перекладом.

Слухачами цього онлайн курсу були студенти спеціальності                                   076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Юлія Павленко, директорка департаменту міжнародних операцій                          АТ «Укрпошта», ініціаторка проєкту E-Export School від Укрпошти, повідомила наступне, що eBay це всесвітній ринок. За її словами на міжнародному маркетплейсі eBay більше 1,5 млрд живих оголошень та 154 млн активних покупців.

 

Міжнародний день волонтера

Друк
PDF

 

Щорічно 5 грудня Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера.

  

З цієї нагоди у стінах ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» було проведено інформаційне досьє «Поспішаймо творити добро» за участю голови  Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій світ» Олександра Чепура, працівників бібліотеки коледжу, Лубенської  бібліотеки імені  Володимира Малика та волонтерського загону «Милосердя».

  

Волонтерство – це покликання, прагнення щирої і високодуховної людини зробити світ кращим, допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки. Це потужний  громадський рух, неймовірний імпульс високого добра, найшляхетніша людська діяльність.

Це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнння!

завідувачка бібліотекою Ірина РОВНА

бібліотекарка Інна КРІВЧЕНКО

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДом

Друк
PDF

  

Мета проведення цього Дня  – закликати об’єднати зусилля людей з усього світу для підвищення інформованості про проблему ВІЛ/СНІДу та демонстрація міжнародної солідарності перед пандемією, а також як день пам’яті жертв цього захворювання. Тема Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 2021 року: «Ліквідувати нерівність. Покінчити зі СНІДом. Припинити пандемію». ВООЗ і партнери роблять особливий наголос на тому, щоб ніхто не залишився поза увагою, вказуючи на посилення дисбалансу щодо доступу до основних послуг з ВІЛ. ВООЗ закликає світових лідерів та громадян 1 грудня 2021 р. закликати до боротьби з нерівністю та охоплення основними послугами з ВІЛ тих, хто їх не отримує.

 

Здобувачі освіти Відокремленого структурного підрозділу «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» прослухали лекцію-бесіду щодо поширення обізнаності стосовно небезпеки інфікування ВІЛ/СНІДом, необхідності відповідального ставлення до свого здоров’я.

 

викладач біології Людмила Крят

Круглий стіл на тему «Зміни в законодавстві з обліку і оподаткування: що зроблено та чого очікувати 2022 року»

Друк
PDF

  

Відбулося засідання циклової комісії обліково-фінансових дисциплін на тему «Зміни в законодавстві з обліку і оподаткування: що зроблено та чого очікувати 2022 року».

Метою заходу було обговорення новітніх тенденцій, проблематики та перспектив розвитку вітчизняної системи законодавства у сфері обліку і оподаткування.

  

Останній день осені, 30 листопада став плідний і багатий на події. Верховна рада таки встигла прийняти скандальний законопроект 5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень», а в ньому ми маємо зміни в ПДВ, ПДФО, податок на прибуток, екологічному податку, і все це вже з 01.012022 року. Чекаємо підпису президента і продовжуємо ретельно відстежувати наступні зміни.

Із червня 2021 року в Україні запроваджена цільова модель формування та видачі «е-лікарняних». З 01 жовтня «е-лікарняні» видають всі заклади охорони здоров’я. Ця тема викликає все більше і більше питань, як у найманих працівників так і роботодавців, тому і спонукала до обговорення.

Часті зміни та поправки до правових актів додають клопіткої праці бухгалтерам та вимагають постійного моніторингу новин щодо нормативної бази.

 

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com