• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР – 2023»

Друк
PDF

 

 

Викладач коледжу Світлана Дзюба стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР – 2023» у номінації «Навчально-методичний комплекс з дисципліни». Її робота «Електронний навчально-методичний комплекс для вивчення дисципліни «Вища математика»» визнана найкращою. Вітаємо шановну колегу з перемогою, бажаємо успіхів, нових досягнень у галузі освіти.

Моніторинг якості фахової передвищої освіти

Друк
PDF

 

 

Відповідно до наказу 14.04.2023 № 01-10/74 «Про запровадження Пілотного проєкту щодо вивчення (моніторингу) якості освіти у закладах фахової передвищої освіти» Державна служба якості освіти України за участі Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» (договір від 10.04.2023) у 2022/2023 н. р. розпочинають здійснення заходів щодо підготовки та реалізації зазначеного пілотного проєкту з метою визначення освітніх втрат, спричинених пандемією COVID – 19, війною російської федерації проти України (шляхом дистанційного тестування). В рамках виконання Плану заходів Пілотного проєкту щодо вивчення (моніторингу) якості освіти здобувачі освіти Відокремленого структурного підрозділу «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» спеціальностей 051 Економіка, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування взяли участь у моніторинговому дослідженні якості фахової передвищої освіти.

 

Вивчаємо особливості тактичної медицини

Друк
PDF

  

5 червня 2023 року студенти першого курсу на занятті з дисципліни “Захист України” зустрілися з фахівцем із тактичної медицини Катериною Кірічевською, начальницею медичної служби ДФТГ №1 м. Лубни. Катерина Василівна в доступній формі розповіла про різні способи зупинки кровотеч, зокрема застосування турнікетів для кінцівок.

 

За статистикою понад половина поранених на полі бою вмирає від кровотеч. Поряд з цим, немає статистики, скільки життів врятовано завдяки застосуванню такого кровоспинного засобу як турнікет.

На занятті здобувачі освіти ознайомились з правильним складанням, зберіганням, користуванням та різними типами турнікетів.

На попередніх заняттях з дисципліни “Захист України” студенти вивчили особливості правильної зупинки кровотечі. Зважували всі чинники, щоб допомагати потерпілому, і при цьому завдати йому найменшої шкоди, не приректи травмовану людину на каліцтво у подальшому. Але слід пам’ятати, що у секторі обстрілу думати про каліцтво не потрібно, адже мова йде про збереження життя. У першу чергу того, хто може допомагати, а потім пораненого, і все це за умови першочергового виконання тактичного завдання. На жаль, такі реалії війни, сьогодні кожен може зіткнутися з ними, тож варто бути поінформованими і підготовленими.

 

Кожен із студентів мав можливість, скориставшись турнікетом, надати уявну допомогу собі та товаришу. Юнакам було запропоновано одягнути бронежелети, відчути їх вагу, наповненість та зрозуміти, якого захисту вони надають.

 

Також студенти ознайомились з прийомами відновлювальної позиції, яку застосовують для людини, що нерухомо лежить на спині. Таку позицію можна використати для потерпілого будь-якої ваги, причому як у воєнний, так і в мирний час.

Цікаву та корисну зустріч для першокурсників організували викладачі дисципліни “Захист України” Євгеній Станіславович Сало та Людмила Іванівна Крят. Повітряні тривоги, які лунали кілька разів, тільки посилювали необхідність цієї важливої зустрічі, тож цікаве спілкування з фахівцем своєї справи продовжувалось на різних локаціях, зокрема в коледжанському укритті.

Квіти, побажання та загальне фото завершили приємну зустріч.

Захист України – це актуально і почесно

Друк
PDF

  

31 травня 2023 року на заняття з дисципліни “Захист України” був запрошений почесний гість – полковник у відставці Химич Петро Степанович, який 13 років пропрацював учителем “Захисту України” в ЗОШ №2, а зараз гідно виконує громадянський обов’язок у лавах територіальної оборони Лубенщини.

 

Головна мета вивчення дисципліни “Захист України” – розвиток особистості студентів, формування їх здоров’язбережної та життєзбереженої компетентностей, готовності до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій. Завдання курсу, перш за все, ґрунтується на теоретичних засадах практичної підготовки молоді до захисту життя й здоров’я, гарантування особистої безпеки та безпеки людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу.

 

Петро Степанович у цікавій і доступній формі познайомив студентів з різними типами гранат, мін, розтяжок, які зустрічаються під час воєнних дій та на окупованих територіях. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитись із сучасною зброєю. Першокурсники подякували Петру Степановичу за активну життєву позицію, почуття гумору, військово-патріотичне виховання, за батьківське ставлення, щирі побажання і цікаву розповідь. Вдячні студенти подарували гостю квіти та зробили загальне фото на добру пам'ять. Зустріч провели викладачі Євгеній Станіславович Сало та Людмила Іванівна Крят.

Співпраця із стейкхолдерами - шлях до якісного професійного зростання!

Друк
PDF

 Студенти нашого коледжу, які опановують освітньо-професійну програму «Економіка» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» об’єднали свої зусилля і створили команду під назвою «ТриТвікс» для участі в освітньо-кар’єрному проєкті «Ігри Заводів» від UGEN, який відбувся  з 18 по 24 квітня 2023 року.

В рамках проєкту учасники команди відвідали вебінари про особливості роботи великих заводів, познайомились із провідними компаніями: Coca Cola HBC Ukraine, Ovostar Union, Хлібпром, БТУ-Центр, Імперіал Тобакко Продакш Україна. А також взяли активну участь у вирішенні кейсів від зазначених компаній.
За вирішення кейсу від Концерну Хлібпром команда «ТриТвікс» отримала похвальний коментар від компанії і солодкий подарунок.
За результатами проєкту всі учасники отримали сертифікати, практичний досвід, а також надихнулись на подальший активний професійний розвиток.

Науково-практична конференція за результатами виробничої практики

Друк
PDF

 

 

        Підготовка сучасного фахівця фінансово-економічного напрямку можлива лише на основі комплексного поєднання науково-теоретичного і практичного навчання. Заключним етапом практичної підготовки майбутнього спеціаліста є виробнича  практика, яка  безпосередньо пов’язана з подальшою професійною діяльністю здобувачів освіти та має на меті набуття вмінь і способів організації фахової підготовки, формування загальних та спеціальних компетентностей.

  

24 травня у коледжі відбулася підсумкова науково-практична конференція за результатами проходження виробничої практики. Учасниками конференції були здобувачі освіти 3 курсу всіх спеціальностей та викладачі профілюючих дисциплін – Валентина Грабенко, Юлія Пшенична, Наталія  Слєпцова, Вікторія Пономаренко.

На конференцію  були запрошені стейкхолдери - представники установ та організацій  (керівників служб та підрозділів підприємницьких структур):

Логвин Любов Миколаївна – начальник відділу соціально-економічного розвитку  території, екології  Лубенської РДА;   Букало Інна Анатоліївна – провідний бухгалтер відокремленого підрозділу «Лубенський верстатобудівний завод»  Публічного акціонерного товариства  «МОТОР СІЧ»;  Ліхтанська Людмила Григорівна – завідуюча одного з магазинів торгівельної мережі «Хвилинка»;  Прохоренко Тетяна Миколаївна – головний бухгалтер  ВСП «ЛФЕФК  ПДАУ».

  

У ході конференції обговорювалися актуальні питання та проблеми розвитку банківської системи, казначейської сфери, агропромислового виробництва  та  комерційної  діяльності.

         З доповідями виступили студенти 3-го курсу – Альона Шевченко, Валентина Зозуля, Іван Мороз, Юлія Супруненко, Андрій Журман, Марічка Лисенко, Анастасія Трошина.  Доповідачі розкрили особливості роботи на практиці; проаналізували показники виробничо-фінансової діяльності підприємств, що стали базами для проходження практики; обґрунтували змістовні висновки та надали свої пропозиції для перспективного розвитку установ та організацій.

У заключному слові представники організаційних структур побажали випускникам відмінних оцінок при складанні атестації, творчих злетів і успіхів у подальшій професійній діяльності, миру та здійснення мрій в особистому житті.

Дякуємо стейкхолдерам за співпрацю з нашим закладом освіти в організації  якісної  практичної  підготовки  студентів !!!

 

 

Завідувач навчально-методичного кабінету   Юлія Пшенична

День відкритих дверей у коледжі

Друк
PDF

  

          Щоб отримати вичерпну інформацію про освітній заклад та з перших вуст дізнатися про особливості вступної кампанії в цьому році, 19 травня вступники та їх батьки, завітали до нас. У цей сонячний, по-весняному привітний день коледж запросив усіх тих, хто зацікавлений у виборі  майбутньої професії та бажає отримати спеціальність, конкурентоспроможну на ринку праці.

         Перед відвідувачами  виступили директор коледжу Тетяна Орошан, завідувач навчально-методичного кабінету Юлія Пшенична та член приймальної  комісії  Вікторія Тихоліз. Вони надали  ґрунтовну інформацію про особливості навчання в коледжі, подальше працевлаштування випускників та ознайомили з найважливішими моментами вступної кампанії. Особливості та переваги кожної спеціальності презентували викладачі провідних дисциплін: Тетяна Кочерга, Лариса Кочура, Людмила  Бойко, Вікторія  Пономаренко.

 

        Гостинність господарів та невимушена атмосфера спілкування сприяли тому, щоб мотивувати молодь до отримання якісної освіти та зацікавити у виборі майбутньої спеціальності.

Ми чекаємо на Вас, шановні вступники! Двері нашого коледжу відкриті  для  Вас завжди!

 

Зав. навчально-методичного кабінету    Юлія  Пшенична

День вишиванки

Друк
PDF

     Погожої травневої днини дружна родина Відокремленого структурного підрозділу "Лубенський фінансово - економічний фаховий коледж ПДАУ" згуртувалася для того, щоб відзначити Всесвітній день вишиванки, який є особливим та знаковим для всіх українців. 

     Ошатно вбрані в традиційний український одяг, студенти, викладачі та гості зібралися у затишному садку коледжу під розлогим яблуневим верховіттям.
 
 
 
    Студенти коледжу підготували незабутню концертну програму, яка вразила всіх присутніх щирістю та емоційністю. Студенти 11, 20 та 31 груп, пишно вбрані в ошатний український національний одяг, заспівали українських пісень, а завдяки майстерності ведучих присутні вже вкотре усвідомили сакральну значущість вишивки для всіх поколінь українського народу. Зворушливо звучали віршовані рядки про вишиванку - оберіг українського народу. 
 
    Гості заходу вже вкотре переконалися в тому, яка талановита і співуча наша молодь. Студенти не лише шанують, але й примножують українські національні традиції. Вони з гордістю вдягають вишиванки  - стародавній літопис, крізь який можна доторкнутися до історії та культури кожного куточка України, співають патріотичних пісень, з вірою та оптимізмом дивляться в майбутнє. Тож плекаймо нашу пісню, нашу віру і код нації - рідну вишиванку, дбаймо та примножуймо досягнення пращурів для прийдешніх поколінь, бо ж допоки лунає українська пісня, а вишиванка передається з покоління до покоління, доти ми лишаємося нацією нескорених - нацією українців!

Зустріч з кандидатом на посаду ректора

Друк
PDF

 

18 травня ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» радо зустрічав гостей. До закладу завітав кандидат на посаду ректора Полтавський державний аграрний університет - ПДАУ Олександр Галич (Oleksandr Galych). Відбулася зустріч з колективом та студентами коледжу, Олександр цікаво та змістовно презентував свою програму, розповів про подальший інноваційний розвиток ПДАУ та всіх його структурних підрозділів. Мова йшла про підвищення якості освіти та високий рівень соціального захисту. Виступ Олександра Галича викликав зацікавлення в аудиторії. По завершенню присутні мали можливість задати питання та поспілкуватися з доповідачем.

 

 

Зустріч з працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області

Друк
PDF

12 травня 2023 року в нашому коледжі відбулася зустріч з працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Світланою Давиденко та Яною Кочергою, які провели цікаву лекцію для студентів 2 курсу спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". Тема зустрічі  " Порядок та механізми захисту прав споживачів у разі порушення їх прав". Студенти мали можливість поповнити свої знання з практичної роботи спеціалістів. Зустріч була цікавою, жвавою та змістовною.

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com