• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

Українська – це модно!

Друк
PDF

  

У рамках філологічного тижня у Лубенському фінансово-економічному коледжі було проведено ряд заходів. Серед найцікавіших був конкурс юних літераторів «Золоте перо». Він має на меті розвиток творчих здібностей студентів. У ньому могли брати участь поетичні та прозові твори студентів нашого навчального закладу. Взяти участь у конкурсі зі своїми поетичними доробками виявили бажання студенти Кохан Дар’я, Заріпа Анна, Стародубцева Інна, Касяненко Данило. У номінації «Найкращий поетичний твір» перемогла поезія студентки 30 групи Стародубцевої Інни. Щиро вітаємо переможницю та учасників! Бажаємо творчого натхнення та нових поезій!

 

Також у День української писемності та мови, 9 листопада, студенти нашого коледжу приєдналися до національного флешмобу та взяли участь у написанні радіодиктанту єдності. Акція мала на меті не скільки перевірити грамотність, а об’єднати всіх небайдужих навколо українського слова. Диктант щорічно пишуть у всіх куточках України. Разом зі студентами диктант писали викладачі та директор коледжу Орошан Т. А. Захід пройшов у піднесеному настрої, а головне, у дружньому колі однодумців. Зі святом, українці!

 

Аліна Юрченко,

викладач української мови та літератури

Проведення І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика

Друк
PDF

  

Напередодні Дня української писемності та мови у коледжі традиційно стартував Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика. У І етапі взяли участь студенти ІІ курсу, які вже опанували програмове вивчення рідної мови.

Серед учасників буди студенти 20/22 групи Ковтун І., Мазурик В., 21 групи – Стригун А., Сацька К., 27 групи – Пальчик А., Козюпа Т. та студенти 29 групи Стріленко К. та Горпиняк А. Учасники вправлялися у завданнях, що пов’язані з різними розділами мовознавчої науки. Беззаперечним лідером цьогоріч став студент 27 групи Козюпа Тарас, який набрав 39 балів з можливих 45. Друге  місце посіла Ковтун Ірина, третє місце у Мазурик Вікторії.

Тож щиро вітаємо учасників та переможців конкурсу. Нехай рідне слово буде для всіх нас оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я України!

Аліна Юрченко,

викладач української мови та літератури

Що очікувати у ЗНО-2019

Друк
PDF

 
Термін проведення: 20 травня 13 червня 2019 року.
 
Кількість предметів: кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із переліку: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
 
Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам ЗНО, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» (ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).
 
ЗНО=ДПА
  • для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, результати ЗНО з двох предметів зараховуються як результати ДПА:
1. Українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, власного висловлення на дискусійну тему);
2. Математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) на вибір учня (слухача, студента).
 
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти звертає увагу всіх, хто планує у 2019 році реєструватися для участі у ЗНО, необхідно завчасно потурбуватися про отримання паспорта. Реєстрація на ЗНО здійснюється за наявності паспорта.
Для забезпечення оперативного ознайомлення з актуальними новинами стосовно ЗНО-2019 створено безкоштовний мобільний додаток “Харківський РЦОЯО”. Завантажити офіційний мобільний додаток сайту “Харківський РЦОЯО” можна у Play Market.
 
Більше інформації: Український центр оцінювання якості освіти: www. testportal.gov.ua, Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти: www.zno-kharkiv.org.ua
Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.
Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496

Екскурсія в галерею образотворчого мистецтва

Друк
PDF

 

 

25 жовтня 2018 року студенти 10 групи завітали у галерею образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького на відкриття виставки, присвяченої 25-річчю спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького коледжу культури і мистецтв  ім. І.П.Котляревського.

 

В експозиції виставки представлені дипломні, курсові та творчі роботи студентів, виконані в різних художніх техніках, традиційних для сучасного народного декоративно-прикладного мистецтва не лише Полтавщини, а й всієї України.

Студенти нашого коледжу ознайомились також із роботами заслуженого художника України Василя Красьохи під назвою «Афон живописний», які представлені в одному із залів галереї.

Ми вдячні організаторам та учасникам виставок за надану можливість доторкнутися до прекрасного.

Конкурс «Куратор року-2018»

Друк
PDF

З метою активізації виховної роботи в закладах вищої освіти, виявлення та поширення кращого досвіду, підвищення професійної майстерності і популяризації інноваційних виховних технологій 25 жовтня 2018 року на базі Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової ВП НУБіП України відбувся регіональний етап професійного огляду-конкурсу «Кращий куратор навчальної групи 2018».

Організатором конкурсу є Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ЗВО «Агроосвіта». З вітальним словом до учасників звернулася Галина Кураченко - заступник голови конкурсної комісії, методист ДУ Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» та Ольга Гордієнко – голова конкурсної комісії, директор Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової.

 

За звання кращого куратора змагалися 12 учасників з Чернігівської, Житомирської, Полтавської та Сумської областей.

Наш коледж представила куратор 21 групи Кочура Лариса Віталіївна. Під час конкурсу вона професійно продемонструвала свої вміння, досвід, нові педагогічні ідеї за допомогою презентації, відеофільму, літопису групи, особистого проекту, а також папки-портфоліо, що були подані на розгляд журі. У творчому виступі куратора взяли участь її вихованці Німич Іван та Бутенко Юлія.

 

У дружній святковій атмосфері відбувся конкурс, який показав, що куратор навчальної групи – це багатогранна особистість, яка має надзвичайні творчі здібності, вміє застосовувати індивідуальний підхід до кожного здобувача вищої освіти, володіє новими виховними технологіями. Саме ці якості продемонструвала Кочура Лариса Віталіївна, яка стала переможницею у номінації «Куратор-наставник».

Щирі вітання та досягнення нових вершин!

 

Алла Литовченко,

заступник директора з виховної роботи

Участь у обласному методичному об’єднанні викладачів іноземної мови

Друк
PDF

  

18 жовтня 2018 року викладачі іноземної мови нашого коледжу Грисюк А. О. та Кривець Ю. О. взяли участь у засіданні обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови, що відбулося на базі Лубенського лісотехнічного коледжу.

Учасники відвідали відкрите заняття з дисципліни «Англійська мова (за професійним спрямуванням)», яке було проведено викладачем Кривець В. Ю. на тему «Планування квітника».

Після обговорення питань щодо подальшої роботи методичного об’єднання гостям була проведена екскурсія територією коледжу та до місцевого краєзнавчого музею.

Вітаємо!!!

Друк
PDF

   

Участь у засіданні навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів із економічних спеціальностей

Друк
PDF

  

9-10 жовтня 2018 року заступник директора з навчальної роботи Джура Валентина Василівна взяла участь у засіданні навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів зі спеціальностей галузей знань 07 «Управління та адміністрування» та 05 «Соціальні та поведінкові науки», яке проходило на базі Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету.

На засіданні розглядалися питання щодо методичного забезпечення дисциплін, змісту тестових завдань для проведення незалежного заміру знань студентів; нових форм та методів позааудиторної роботи, використання у педагогічній діяльності електронних засобів навчання, персональних сайтів викладачів та електронних посібників; особливості формування навчальних планів та освітніх програм профільної середньої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів у 2018/19 н.р.

З доповіддю «Оптимізація та впровадження в освітній процес програм навчальних і виробничих практик з економічних спеціальностей» виступила заступник директора з навчальної роботи Джура В. В.

На засіданні було обговорено план роботи на 2019 р. та прийнято рекомендації.

 

Невтомні сіячі освітянської ниви

Друк
PDF

 

 

Прекрасною осінньою дниною в кожен навчальний заклад приходить найважливіше і найприємніше свято осені – День працівників освіти.

Недарма кажуть, що письменник живе у своїх книжках, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель у думках і справах своїх вихованців.

 

4 жовтня у коледжі відбулася тепла зустріч студентів коледжу, викладачів з ветеранами педагогічної праці.

На святі звучали теплі слова подяки за любов та турботу, без яких неможливий навчальний процес, вірші, побажання у виконанні студентів коледжу.

З вітальним словом до присутніх звернулась директор коледжу Тетяна Орошан, яка привітала присутніх з професійним святом.

  

Яскраво, по-домашньому, з піснями, танцями, гумором пройшов концерт, який підготували куратори Аліна Юрченко, Вікторія Пономаренко та художній керівник Ірина Лихачова.

Чудовим завершенням свята став відеоролик, підготовлений організаційним комітетом, де студенти подякували усім педагогам за їх неоціненну працю. Кульмінацією свята стало вітальне слово кожного викладача-ветерана, де вони поділилися своїми враженнями, своїми турботами, думками.

Тож нехай творчий вогонь у кожного в серці не згасне, нехай сили невичерпні цвітуть, і ми гордимося по праву за наш світлий почесний учительський труд.

 

Алла Литовченко,

заступник директора з виховної роботи

Подорож у старе місто

Друк
PDF

 

 

 

Вересневого дня наша студентська родина відвідала чудове історичне місто Кам’янець-Подільський. Навіть по-справжньому осіння погода та дощик не стали завадою для нас. Адже саме такі погодні умови додали місту ще більше загадковості та величі.

Кам’янець-Подільський приваблює туристів з усієї України. Хтось їде сюди для того, аби відчути особливу атмосферу багатовікового міста, пізнати його історію, а хтось просто хоче приємно провести вихідні. Тож і ми подолали сотні кілометрів, аби відчути незабутній запах історії цього величного краю.

«Туристична перлина Поділля» поділяється на Старе місто(яке найбільше нас вразило) та нове. Саме ця сукупність дає змогу порівняти сучасне життя та минуле Західної України. Історичні події наклали свій відбиток на архітектуру міста, майже кожен будинок збудований у стилі тих часів.

Великої уваги заслуговує навіть міст, який поєднує історію з сучасністю. Він пролягає через річку Смотрич, що тече долиною каньйону, та є результатом майже десятирічної роботи. Надійним вартовим Старого міста вважається Башта Штефана Баторія – архітектурна пам’ятка XVI ст. Однією із унікальних споруд є Ратуша – яка є найстарішою серед усіх, що збереглись на території України. Біля неї знаходиться Вірменська криниця, нині – це виставкова зала музею.

Але все ж найбільше враження справило на нас одне з 7 чудес України – Старий замок XVII-XIX ст., історія якого сповнена таємниць та чисельних легенд. Стара фортеця складається з 11 веж, які вражають своєю величчю. В одній із них був ув’язнений знаменитий «український Робін Гуд» - Устим Кармелюк. Завдяки неприступності, створеної спільними зусиллями людини і природи, за Кам’янець-Подільською фортецею закріпилася репутація «побудованої рукою Бога». З розповіді екскурсовода ми дізналися про минуле цього місця.

Нам пощастило побувати там саме під час фестивалю живої історії «Schola militaria». У фестивалі взяли участь представники не тільки з України, а й з Польщі та Великобританії. Вони продемонстрували озброєння, одяг та спорядження піхоти польсько-угорського типу, шляхтича з українських земель 1630-1640 рр., козацької піхоти першої половини XVII ст. Також ми побачили спільні тренування військ.

Висловлюємо вдячність організаторам екскурсії викладачам Кочерзі Т. І., Богдан В. С. та екскурсоводу Шульзі Л. Ю. за позитивний настрій та масу приємних вражень.

 

Дудник Ю.

Василенко Н.

студенти 30 групи

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com