• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

Екскурсія до Києва

Друк
PDF

  

2 червня 2017 р. студенти 11 група з куратором Юрченко Аліною Сергіївною та  Дзюбою Світланою Миколаївною здійснили поїздку до Києва. Ми відкрили для себе нові враження і багато позитивних емоцій. Наш день почався з відвідування  Національного музею історії України у Другій світовій війні. Там нам провели дуже цікаву, наповнену новими переживаннями екскурсію. Всі захоплено слухали, дізнавались щось нове для себе.

 

 

Згодом ми потрапили до літературно-меморіального музею Михайла Булгакова у будинок №13 на Андріївському узвозі.  Все було таким атмосферним, місцями містичним, заворожуючим. Екскурсовод захоплено розповідала про деталі життя та творчість відомого письменника. Кожен мав нагоду загадати бажання, потерши ніс Булгакову.

 

Час, що залишився, ми провели, прогулюючись по місту. Архітектура Києва просто зачаровує. Враження після поїздки залишилися дуже хороші. Час сплинув швидко, навіть не хотілося залишати столицю. Щиро дякуємо організатору цієї поїздки - Юрченко Аліні Сергіївні.

 

Студентка 11 групи Хоменко Оксана

Туристичний похід

Друк
PDF


 У кінці травня відбувся туристичний похід, в якому взяли участь студенти другого курсу. Гарно проведений час надовго запам'ятається учасникам походу.

 

Туристичний похід включав в себе багато  змагань та цікавих заходів. Були проведені такі спортивні конкурси: біг зі скакалкою, стрибки в довжину, стрибки в мішках, перетягування канату, а також був проведений конкурс з розпалювання вогнища на швидкість. Не менш цікавими стали конкурси на приготування туристичної каші та на краще виконання української та туристичної пісні під музичний супровід художнього керівника коледжу Марченка В’ячеслава Миколайовича.

 

Тож ми дуже весело та цікаво провели час. Ми вдячні організаторам туристичного походу - викладачам фізичного виховання.

 

 

                                                                                    Романенко Олена,

студентка 27 групи. 

Цікавими місцями Полтавщини

Друк
PDF

 Цікаво та незабутньо провели весняний день студенти 10 групи. 29 травня викладачі коледжу Бибик Юрій Анатолійович та Литвиненко Світлана Володимирівна організували для студентів екскурсію  історичними місцями Полтавщини.

 По дорозі до Чорнух ми зупинились біля памятника братам Шеметам, які були відомими українськими діячами, саме вони заснували газету «Хлібороб»

  Велике враження на нас справив музей видатного українського діяча, філософа і поета ХVIII століття  - Григорія Сковороди. З уст екскурсовода лунали цікаві факти про тернистий шлях, який випав на долю нашого земляка. Філософські погляди Григорія Сковороди на життя актуальні і в наш час. Тому для нас ця екскурсія стала особливо повчальною, адже кожен зміг засвоїти уроки, які надав  мислитель. Музейний комплекс включає:  садибу видатного філософа, що привернула увагу своєю красою  і  загадковістю,  «Сад божественних пісень», оспіваний в одноіменній збірці та власне сам музей ,де панує спокійна атмосфера, що пройшла крізь століття. Досить цікавим був також побут, серед якого Григорій плекав думки про моральні цінності.  За цікаво проведений час ми дякуємо нашому екскурсоводу – Гринь Тетяні Василівні.

 

 

 Після захоплюючої розповіді про Григорія Сковороду  ми відвідали Земську школу у смт. Чорнухи. Ця будівля була зведена в 1913 році за проектом архітектора Опанаса Сластіона. Цегляні фасади прикрашено геометричним візерунком, який виконано  за принципом «біле по білому». Віконні та дверні прорізи мають трапецієподібну форму. Будівля відноситься до цінних зразків зниклого архітектурного стилю українського модерну.

 Потім ми вирушили до Шумейкового  урочища. На невеликому кургані, біля Лохвиці, в урочищі Шумейкове стоїть величезний монумент.  Восьмиметрова бронзова фігура радянського воїна в пілотці, в якого розвіюється плащ. У піднятій руці він тримає гвинтівку, в очах відвага і рішучість перемогти. За солдатською скульптурою знаходиться вічний вогонь, як память про ціну перемоги. У братській могилі поховані 800 воїнів Південно-Західного фронту на чолі з командувачем ,полковником  М. П. Кирпоносом. У 1976 році тут було відкрито Меморіальний комплекс воїнам. Автори-скульптори: А.Ю. Білостоцький та В.П. Вінайкін. Архітектори: Т.Г Довженко і К.О. Сидоров. Славні воїни три доби вели нерівний бій, майже всі загинули, виконавши свій священний обов’язок перед  Батьківщиною.

 Ця поїздка принесла для нас багато нової та цікавої інформації про минулі події. За це ми щиро вдячні викладачам, які організували цю захоплюючу екскурсію.

Василенко Анастасія та Дудник Юлія

Студентки 10 групи

ХІХ зліт студентських лідерів аграрної освіти

Друк
PDF

  

Вже 19 років поспіль еліта студентства збирається в одному з провідних аграрних вищих навчальних закладів України задля спілкування, обміну досвідом, обговорення важливих питань агропромислового розвитку країни.

З 24 по 27 травня 2017 року для молодих аграріїв гостинно відчинив двері Національний університет біоресурсів і природокористування України. Цей захід об’єднав 195 студентів-відмінників навчання, іменних стипендіатів вищих аграрних навчальних закладів, які одержують стипендії Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України, видатних учених, громадських діячів та стипендіатів від агрохолдингів за найкращі досягнення у навчанні.

Учасників вітали ректор Станіслав Миколайович Ніколаєнко та Сергій Іванович Мельник, заступник міністра агропромислового комплексу у 1997 - 2000 роках, за каденції якого на цій посаді 19 років тому  і започаткували  зліт студентських лідерів аграрної освіти.

Програмою Зльоту були передбачені ознайомлювальні екскурсії по університету та місту Київ, вечір знайомств, засідання дискусійних клубів за науковими напрямками та об’єднаної ради студентського самоврядування, агро-дебати, святкова дискотека і багато інших цікавих і змістовних заходів.

 

25 травня провів прекрасний творчий вечір для колективу НУБіП Богдан Бенюк. Богдан Михайлович з властивим йому гумором розповідав про студентські роки, свою кар’єру артиста театру і кіно, спілкування з легендарним українським режисером Леонідом Биковим, зокрема, на зйомках фільму «Ати-бати, йшли солдати». І серйозно говорив про соціальну відповідальність і свідомість, виховання студентства, стосунки у сім’ї і ставлення до природи. А ще співав кращі пісні кращих авторів.

 

26 травня в рамках другого етапу аграрно-політичних дебатів учасники зустрілися з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, віце-прем’єр-міністром з гуманітарних питань В’ячеславом Кириленком, Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та першим заступником міністра аграрної політики та продовольства України Максимом Мартинюком. 

Під час святкування 199-річчя НУБіП ректор Станіслав Ніколаєнко урочисто передав естафету вже ХХ зльоту студентських лідерів аграрної освіти своєму візаві з Уманського національного університету садівництва Олені Непочатенко.

Я щиро вдячна керівництву нашого коледжу за прекрасну можливість отримати новий досвід, незабутні враження, довести, що українське майбутнє аграрної сфери вже завтра - у надійних руках. Участь у зльоті дала натхнення працювати й надалі задля розвитку агропромислового комплексу нашої країни.

 

Гладун Наталія, студентка 20/22 групи

Науково-практична конференція «Актуальні проблеми та новації у сфері бухгалтерського обліку, оподаткування, фінансів та банківської справи»

Друк
PDF
 У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки. Він встановлений Указом президента від 14.02.1997 №145/97. Саме напередодні цього свята, 11 травня, в Лубенському фінансово-економічному коледжі в рамках здійснення науково - методичної діяльності була проведена науково-практична конференція «Актуальні проблеми та новації у сфері бухгалтерського обліку, оподаткування, фінансів та банківської справи».
З вітальним словом до учасників конференції звернулася директор коледжу, відмінник агарної освіти і науки, Т.А.Орошан, яка відзначила важливість проблематики конференції та високо оцінила науковий потенціал викладачів та студентів ЛФЕК ПДАА.
Відкрила конференцію координатор проекту, к.е.н К.О.Кухта, яка зазначила, що виховання у майбутніх фахівців самостійності, творчого мислення та відповідальності є основним завданням вищих навчальних закладів України та світу. Важливою передумовою вдосконалення цих якостей була і залишається наука. Наукове життя не мислиме без молодих науковців, у тому числі студентів, які тільки пфочинають свій шлях на науковій ниві.
Для того, щоб глибоко та повно оволодіти матеріалом навчальних та наукових програм, необхідно передусім сформувати якості дослідника, розширити науковий світогляд, теоретичний кругозір і ерудицію. Саме для цього і проводяться наукові конференції.
У конференції взяли участь студенти ІІ та ІІІ курсу: Іванченко В.Г. (31 група), Козоріз К.В. (29 група), Комарова І.О. (31 група), Котік Е.В. (29 група), Ляшко Ю.В. (20-22 група), Ляшко М.О. (20-22 група), Рудь Я.О. (29 група).
Висновок:
Найбільша кількість доповідей стосується розв’язання проблем теорії і практики бухгалтерського обліку. В епоху постійного змін в податковому законодавстві актуальності набуває також оцінка ризиків та змін.

Вітаємо команду КВН

Друк
PDF

 Вітаємо!

Команду КВН коледжу "Бюджета нет" (керівник Юрченко А.С.), яка стала стипендіатом премії міського голови.

У складі команди:

Хлистун О. (капітан команди);

Жупанін С.;

Озеранський П.;

Симоненко Б.;

Мироненко Д.;

Тищенко С.;

Кузуб Т.

 

 

День пам'яті і примирення

Друк
PDF

 Участь студентів та викладачів коледжу у святковій ході та покладанні квітів до пам'ятних знаків 337 стрілкової дивізії, воїнам-афанцям присвячених Дню пам'яті і примирення та 72-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Вітаємо Євгенію Головко і Тіну Алексанян

Друк
PDF

 Вітаємо!

Євгенію Головко (27 гр.) і  Тіну Алексанян (37 гр.),

лауреатів міськрайонного

літературно-музичного конкурсу

художнього читання

до Дня пам’яті та примирення.

Дякуємо за участь у підготовці до виступу

керівнику літературної студії «НІМБ» Колісніченко Н.М.

та студентам 27 групи

Козюпі Богдану і Жупанину Станіславу.

Філологічний квітень

Друк
PDF

  

У рамках філологічного квітня в коледжі відбулися цікаві заходи і конкурси, організаторами яких були викладачі філологічних дисциплін. 

За результатами конкурсу «Літературні двері» І місце посіла 11 група (куратор - Юрченко А.С.), ІІ місце – 12 група (куратор - Колісніченко Н.М.), ІІІ місце – 37 група (куратор - Бойко Л.А.).

  

 

Подяки за активну участь у конкурсі одержали студенти 10 групи (куратор - Кочерга Т.І.), 20/22 групи (куратор - Ісаєнко В.В.), 21 групи (куратор - Ващенко О.Г.), 27 групи (куратор - Пшенична Ю.С.).

19 квітня для студентів першого курсу була проведена надзвичайно тепла зустріч з письменниками, членами Лубенського літературного об’єднання ім. О. Донченка. На зустріч завітали: Олександр Міщенко - голова літературного об'єднання, український письменник, журналіст, член  Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України;  Микола Кочерга - поет,  композитор і виконавець власних пісень; Ніна Шерстюк - поетеса, прозаїк, член Національної спілки журналістів України, секретар літературного об'єднання.

 

Участь у заході взяли студенти нашого коледжу:

Наталія Сокольцова (31 група), автор та виконавець власних пісень;

Антон Шрамко (20 група) – дипломант Четвертого відкритого літературного конкурсу для дітей та молоді у жанрі фентезі та фантастики «ФантФест».

25 квітня був проведений День вишиванки за участю студентів, викладачів та працівників коледжу.

 

  

Відкрите заняття викладача Ващенко О.Г.

Друк
PDF

  

13 квітня 2017 року викладач Ващенко О.Г. провела відкрите заняття з дисципліни «Людина і світ» для студентів 11 групи. Тема заняття, актуальність якої насьогодні неможливо не відмітити: «Поняття нації. Нація як соціальний інститут. Нація етнічна і нація політична. Міжнаціональні конфлікти та шляхи їх подолання».

  

Присутні на занятті представники адміністрації коледжу, а також викладачі циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарно-соціальних дисциплін охарактеризували заняття позитивними відгуками, відмітивши при цьому якісний науково-методичний рівень заняття, цілісну систему міждисциплінарних зв’язків, наявність елементів інтерактивного навчання, різноплановість форм і методів контролю навчальних досягнень студентів. Проведене відкрите заняття ще раз переконало у важливості вивчення дисципліни «Людина і світ» як для всебічного особистісного розвитку молодого покоління, так і в якості базової підготовки студентів до вивчення фахових дисциплін.

 

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com