• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

День вишиванки

Друк
PDF

     Погожої травневої днини дружна родина Відокремленого структурного підрозділу "Лубенський фінансово - економічний фаховий коледж ПДАУ" згуртувалася для того, щоб відзначити Всесвітній день вишиванки, який є особливим та знаковим для всіх українців. 

     Ошатно вбрані в традиційний український одяг, студенти, викладачі та гості зібралися у затишному садку коледжу під розлогим яблуневим верховіттям.
 
 
 
    Студенти коледжу підготували незабутню концертну програму, яка вразила всіх присутніх щирістю та емоційністю. Студенти 11, 20 та 31 груп, пишно вбрані в ошатний український національний одяг, заспівали українських пісень, а завдяки майстерності ведучих присутні вже вкотре усвідомили сакральну значущість вишивки для всіх поколінь українського народу. Зворушливо звучали віршовані рядки про вишиванку - оберіг українського народу. 
 
    Гості заходу вже вкотре переконалися в тому, яка талановита і співуча наша молодь. Студенти не лише шанують, але й примножують українські національні традиції. Вони з гордістю вдягають вишиванки  - стародавній літопис, крізь який можна доторкнутися до історії та культури кожного куточка України, співають патріотичних пісень, з вірою та оптимізмом дивляться в майбутнє. Тож плекаймо нашу пісню, нашу віру і код нації - рідну вишиванку, дбаймо та примножуймо досягнення пращурів для прийдешніх поколінь, бо ж допоки лунає українська пісня, а вишиванка передається з покоління до покоління, доти ми лишаємося нацією нескорених - нацією українців!

Зустріч з кандидатом на посаду ректора

Друк
PDF

 

18 травня ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» радо зустрічав гостей. До закладу завітав кандидат на посаду ректора Полтавський державний аграрний університет - ПДАУ Олександр Галич (Oleksandr Galych). Відбулася зустріч з колективом та студентами коледжу, Олександр цікаво та змістовно презентував свою програму, розповів про подальший інноваційний розвиток ПДАУ та всіх його структурних підрозділів. Мова йшла про підвищення якості освіти та високий рівень соціального захисту. Виступ Олександра Галича викликав зацікавлення в аудиторії. По завершенню присутні мали можливість задати питання та поспілкуватися з доповідачем.

 

 

Зустріч з працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області

Друк
PDF

12 травня 2023 року в нашому коледжі відбулася зустріч з працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Світланою Давиденко та Яною Кочергою, які провели цікаву лекцію для студентів 2 курсу спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". Тема зустрічі  " Порядок та механізми захисту прав споживачів у разі порушення їх прав". Студенти мали можливість поповнити свої знання з практичної роботи спеціалістів. Зустріч була цікавою, жвавою та змістовною.

Вітаємо з перемогою у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Анастасію ЖАРКОВУ!

Друк
PDF

              Рідна мова має першочергове значення в житті людини. Конкурс дає можливість молодому поколінню вкотре звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря, продемонструвати високий рівень своєї творчості.

Скарбниця інтелектуальних досягнень студентів нашого навчального закладу поповнилася новими здобутками. Вітаємо з перемогою у ХІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів фахової передвищої освіти. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 24.04.2023 № 471 дипломом ІІІ ступеня нагороджено Жаркову Анастасію, студентку другого курсу, яка навчається за спеціальністю: “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.

            Висловлюємо вдячність викладачці української мови Ірині Марчак, за ґрунтовну підготовку студентки до мовно-літературного конкурсу.

         Переможниці бажаємо наснаги, творчих звершень, успіхів у вивченні й популяризації державної мови.

Молодь за чисте довкілля

Друк
PDF

 

19 квітня викладачі, працівники та студенти коледжу взяли участь у організації благоустрою нашого міста. Чистота довкілля залежить від кожного з нас! Це запорука здоров’я і краси рідного краю.  

 

   

День відкритих дверей у коледжі

Друк
PDF

  

          Щоб отримати вичерпну інформацію про освітній заклад та з перших вуст дізнатися про особливості вступної кампанії в цьому році, 31 березня вступники та їх батьки, завітали до нас. У цей сонячний, по-весняному привітний день коледж запросив усіх тих, хто зацікавлений у виборі  майбутньої професії та бажає отримати спеціальність, конкурентоспроможну на ринку праці.

         Перед відвідувачами  виступили директор коледжу Тетяна Орошан, завідувач навчально-методичного кабінету Юлія Пшенична та відповідальний  секретар приймальної  комісії Наталія  Моторна. Вони надали ґрунтовну інформацію про особливості навчання в коледжі, умови  проживання в гуртожитку та ознайомили з найважливішими моментами вступної кампанії. Особливості та переваги кожної спеціальності презентували викладачі провідних дисциплін: Тетяна Кочерга, Лариса Кочура, Людмила  Бойко, Вікторія  Пономаренко. Позитивного настрою всім присутнім додали наші студенти, які виступили з номерами художньої самодіяльності.

 

       Цікавою була екскурсія до музейної кімнати, яку зі студентами, провів керівник  Пошукового  Загону «Пам'ять»,  викладач  історії  Юрій  Бибик.

       Заступник директора з навчальної роботи Валентина Грабенко ознайомила присутніх з освітнім корпусом. Всі бажаючі мали можливість оглянути  навчальні  аудиторії  та  кабінети, а також  відвідати  гуртожиток.

        Гостинність господарів та невимушена атмосфера спілкування сприяли тому, щоб мотивувати молодь до отримання якісної освіти та зацікавити у виборі майбутньої спеціальності.

Ми чекаємо на Вас, шановні вступники! Двері нашого коледжу відкриті  для  Вас завжди!

 

Зав. навчально-методичного кабінету    Юлія  Пшенична

Тиждень економічно-комерційних дисциплін – 2023

Друк
PDF

 

Доброю традицією в нашому коледжі стало щорічно проводити тиждень економічно-комерційних дисциплін. Цей рік також не виняток. В рамках тижня з 13 по 17 березня для студентів 2  та 3 курсу спеціальностей   «Економіка»  та  «Підприємництво, торгівля  та  біржова  діяльність»  було проведено ряд запланованих заходів.

 13 березня була проведена  виховна година «Бізнесмен - це не посада, а стан людини яка прагне змінити майбутнє».

 

  

Досконале володіння професією – одна з головних умов успішної кар’єри. Але кар'єрний успіх приходить не відразу. Щоб стати успішним професіоналом, потрібно постійно вдосконалювати свої навички, ділитися досвідом і більше практикуватися.

 

14 березня був проведений конкурс логотипів «Моя спеціальність» участь взяли - 27,29,37,39 групи.

 

 15 березня зі студентами 27 і 37 групами була проведена олімпіада «Економіка    майбутнього» (27,37 групи)

 

 

Переможцями олімпіади в 27 групі стали – І місце Мудренко Ірина, ІІ місце Фастівець Тетяна, ІІІ місце Ступка Влад. В 37 групі – І місце Джура Юлія, ІІ місце Журман Андрій, ІІІ місце Супруненко Юлія.

 16 березня була організована онлайн-зустріч на тему «Співпраця із стейкхолдерами- як старт для майбутніх фахівців » зі студентами 29,39  груп. 

 

 

Студенти 39 групи представили свої дослідження щодо підприємства де вони проходили виробничу практику та ділилися своїми враженнями як протягом чотирьох тижнів отримані теоретичні знання застосовувалися ними на практиці. Студенти 29 групи активно брали участь в обговоренні їх результатів, отримуючи нові враження та поповнюючи свій багаж новою, цікавою інформацією.

 Також 16 березня наші студенти були присутні на онлайн-лекції «Пошук та оформлення інформації як невіддільна складова наукових робіт» (організатор - бібліотека ПДАУ). Після лекції студенти матимуть можливість  використовувати авторитетні наукові джерела для пошуку інформації, а також будуть знати основні стилі та правила цитування.

 

 

Співпраця зі стейкхолдерами

Друк
PDF

 

 

З метою інтеграції у сфері освіти, науки та бізнесу наш коледж постійно співпрацює з роботодавцями. Особливо важливого значення ця співпраця набуває під час практичної підготовки майбутніх фахівців. У коледжі прикладом цього є навчальна практика з дисципліни «Комерційна діяльність» студентів спеціальності  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», яка тривала з 20 лютого до 10 березня на базі товариства з обмеженою відповідальністю «Хвиля».  

Метою практики є - вивчення основних правил торгівельного обслуговування населення; дослідження товарного асортименту та вимог до якості товарів; перевірка цін на товари, що надійшли; допомога в реалізації рекламної політики магазину, дотримання правил професійної етики продавця. По закінченню практики студенти захищають індивідуальний звіт, у якому висвітлюють перелік усіх видів роботи; обґрунтовують висновки та дають свої пропозиції згідно програми практики.

    

Дякуємо керівництву ТОВ «Хвиля» за співпрацю з навчальним закладом та створення належних умов для якісної організації практичного навчання студентів.

 

 

ВИСТОЯЛИ-ПЕРЕМОЖЕМО!

Друк
PDF

  

 

Щороку 21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. У жовтні 1999 року на Тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО було запроваджено Міжнародний день рідної мови як привід для роздумів та зосередження уваги на мовному питанні. Починаючи з 21 лютого 2000 року, цей день відзначають і в Україні.

 

До Міжнародного дня рідної мови у Відокремленому структурному підрозділі «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» були проведені кураторські години із студентами коледжу. За допомогою презентацій та відеоматеріалів куратори навчальних груп пояснили історію походження свята, важливість мови у нашому житті, дали розуміння того, що мова не просто засіб спілкування - це ДНК нації.

 

Студентська молодь виявила зацікавленість у обговоренні рівня розвитку рідної мови, також згадали вислови відомих українських письменників про рідну мову. Студенти декламували поезії класиків української літератури та навели цікаві факти про українську мову, зробили аналіз еволюції писемності. Визначили пріоритетні завдання: знати, берегти і шанувати рідну мову бо це обов’язок кожної людини, адже нас єднає мова.

 

 

Куратори навчальних груп

Конференція «Історична періодизація широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну»

Друк
PDF

 

Напередодні річниці повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну викладачі коледжу були учасниками конференції «Історична періодизація широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну», яку підготував викладач історії Юрій Бибик. В роботі було використано матеріали, рекомендовані Міністерством освіти і науки України, розроблені фахівцями Центру досліджень воєнної історії Збройних Сил України за участі Головного оперативного управління Генерального Штабу Збройних Сил України та Головного управління розвідки Міністерства оборони України (Лист МОН № 1/1070-23 від 24.01.2023 р).

  

 

 

викладач історії Юрій БИБИК

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com