• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

«Педагогічний ОСКАР – 2024»: результати і перспективи

Друк
PDF

      15 квітня 2024 року підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР – 2024», який проводиться щороку відповідно до Меморандуму про співпрацю Національної академії педагогічних наук України та Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

Творчі напрацювання викладачів Відокремленого структурного підрозділу «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» отримали гідну оцінку конкурсної комісії. З-поміж вагомих здобутків педагогів нашого коледжу відмітимо ІІІ місце у номінації «Сучасні дидактичні підходи до організації практичної підготовки здобувачів освіти закладу фахової передвищої освіти: контроль результатів навчання здобувачів освіти», яке отримала робота викладачів Людмили Бойко, Тетяни Орошан і Світлани Дзюби «Політична економія. Використання тестових технологій для оцінювання навчальних досягнень здобувачів фахової передвищої освіти».

Вдячні організаторам конкурсу «Педагогічний ОСКАР» і висловлюємо бажання й надалі працювати над вивченням та поширенням інноваційних педагогічних практик, втілюючи прагнення до професійного розвитку й творчої самореалізації педагогів, удосконалення управління освітнім процесом та підвищення якості підготовки фахівців.

          Усім учасникам цьогорічного конкурсу, а це викладачі Людмила Бойко, Юрій Бибик, Світлана Дзюба, Тетяна Кочерга, Наталія Моторна, Тетяна Орошан, Вікторія Пономаренко, Юлія Пшенична, Наталія Слєпцова, дякуємо за ініціативність і професіоналізм!

 

Участь у Цифровому освітньому форумі Полтавщини

Друк
PDF

 

12 квітня 2024 року директор коледжу Тетяна Орошан взяла участь у Цифровому освітньому форумі, який відбувся в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді за участі керівництва Полтавської обласної військової адміністрації, експертів офісу ефективного регулювання BRDO та проєкту DECIDE, представників розробників освітніх інформаційних систем.

  

 Захід об'єднав освітян, представників громад і провідних фахівців освітньо-інформаційних систем Полтавщини. На форумі було представлено тематичні виставки освітніх інформаційних систем: Eddy, HUMAN, Єдина школа, Нові знання.

 

  

У рамках заходу розглянуто сучасні інструменти й тенденції цифровізації освітнього середовища, питання щодо цифрової екосистеми DREAM, формування мережі професійних ліцеїв в області, впровадження електронного документообігу в закладах освіти.

Заповіт Андрія Лівицького

Друк
PDF

 

З нагоди 145 річниці від дня народження Президента УНР в екзилі, адвоката та блискучого дипломата Андрія Лівицького в читальній залі бібліотеки ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» було проведено цікаву інформподорож «Заповіт Андрія Лівицького». Студенти 11 групи разом із викладачем історії Юрієм Бибиком активно долучилися до діалогу про пам'ятні місця Лубен, пов'язані з Лівицьким, та разом із бібліотекарями Лубенської Публічної бібліотеки імені Володимира Малика та завідувачкою бібліотеки коледжу пригадали основні віхи подій 1917-1921 років, адже інформаційна подорож відбулася на уроці історії.

Студенти під час мандрівки дізналися про вражаючу біографію Лівицького, зачитали цитати відомих діячів, що стосувалися цієї неординарної особистості. Знайомство з біографією Андрія Лівицького в черговий раз переконує, що лише люди, безмежно віддані українській національній ідеї, здатні відстояти незалежність, соборність України.

 

Проведення в коледжі Всеукраїнського місячника боротьби з туберкульозом

Друк
PDF

       Туберкульоз – це інфекційне захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом. Щороку в березні проводиться Всеукраїнський місячник боротьби з туберкульозом. ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» активно долучився до нього. Протягом місяця максимально широко та активно висвітлювалася тема боротьби з туберкульозом. Проводилися пізнавальні виховні години, вікторини, перегляд відеороликів з метою ознайомити здобувачів освіти та працівників коледжу з історією захворювання, розглянути причини розвитку туберкульозу, симптоматику захворювання, дослідити шляхи передачі хвороби, навчитися дотримуватися правил профілактики туберкульозу, формувати прагнення ведення здорового способу життя.
     Чим більше людина буде знати про туберкульоз, тим більше шансів буде у неї захистити себе, своїх рідних, знайомих від цього захворювання.

Відзначення Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру

Друк
PDF

        Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою загального процвітання та нашого благополуччя. Спорт є потужним інструментом утворення та зміцнення соціальних зв’язків. Він об’єднує навколо позитивних цінностей, а також є універсальною мовою для сприяння взаєморозумінню.
      Згідно з рекомендаціями Національного олімпійського комітету щодо відзначення Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру, 6 квітня 2024 року у ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» були проведені різні заходи. Наші здобувачі освіти взяли участь у флешмобі «White card», який організувала Українська федерація «Спорт заради розвитку», у гуртожитку були проведені змагання з настільного тенісу, висаджено дерева на території коледжу в рамках екологічної акції  
«Посади дерево – вирости мир!». Студенти відвідали наших захисників, які наразі перебувають на лікуванні у КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування».

 

Спорт на благо миру та розвитку

Друк
PDF

       6 квітня у світі відзначається – Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру. Спорт на благо миру та розвитку – це ключове формулювання цієї міжнародної події, що підкреслює важливість і необхідність такого виду загальнолюдської діяльності для суспільства та держави. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність – запорука благополуччя та процвітання людини. Напередодні 5 квітня 2024 р. Українська федерація «Спорт заради розвитку» запропонувала провести флешмоб «White card» до якого долучилися викладачі фізичного виховання та студенти ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ».

 

День відкритих дверей у коледжі

Друк
PDF

            5 квітня, цього по-весняному теплого і сонячного дня, у коледжі відбувся черговий  День відкритих дверей.  Це не лише цікава подія, а й важливий крок для випускників  шкіл щодо прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме їхнє професійне майбутнє. Присутні мали можливість познайомитися з нашим освітнім закладом, відчути його атмосферу. У коледжі  панував  святковий і водночас робочий  настрій.  Відвідувачам  була  запропонована  цікава  та  насичена  програма.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор коледжу Тетяна Орошан,  яка ознайомила зі структурою коледжу, особливостями освітнього процесу та побажала успіхів у виборі майбутньої спеціальності. Відповідальний секретар приймальної комісії Наталія Моторна надала ґрунтовну інформацію про найважливіші моменти вступної кампанії у цьому році. Свої презентації про особливості та переваги кожної спеціальності презентували студенти 3 курсу, які занурили гостей у цікавий світ фінансів, обліку, економіки та підприємництва.  Позитивного настрою усім присутнім додали наші учасники художньої  самодіяльності.

  

Цікавою була екскурсія до музейної кімнати, яку провели учасниці пошукового загону «Пам'ять» разом з керівником, викладачем історії Юрієм Бибиком. Гості мали можливість прогулятися освітнім корпусом, оглянути навчальні аудиторії, комп’ютерні лабораторії, бібліотеку, а також відвідати  гуртожиток коледжу.

До проведення заходу активно долучилися всі учасники освітнього процесу. Гостинність господарів та невимушена атмосфера спілкування сприяли тому, щоб мотивувати молодь до отримання якісної фахової освіти та зацікавити у виборі спеціальностей, конкурентоспроможних на ринку праці.

Ми чекаємо на Вас, шановні вступники! Двері нашого коледжу  для  Вас завжди відкриті!

В ПДАУ кожен знайде своє!

Друк
PDF

          27 березня 2024 року в рамках «Тижня гостинності» Полтавського державного аграрного університету відбулася зустріч зі студентами Відокремленого структурного підрозділу «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету». З вітальним словом до випускників коледжу звернулися декан факультету обліку і фінансів, к. е. н., доцент Олександр Безкровний та директор Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій, д. е. н., професор Дмитро Дячков, які акцентували увагу на освітніх програмах ПДАУ, можливостях вибору індивідуальної освітньої траєкторії, отримання неформальної та інформальної освіти, умовах проживання та дозвілля здобувачів освіти.

 

Присутні на зустрічі переконались у вагомих перспективах здобувачів вищої освіти в ПДАУ не лише в навчанні, а й у кар’єрному та особистісному зростанні.

Особливу увагу з боку студентів усіх спеціальностей викликала вичерпна інформація представників університету про особливості цьогорічної вступної кампанії, після чого здобувачі освіти відвідали локації згідно обраного профілю.

 

Професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к. е. н., доцент Людмила Капаєва зацікавила майбутніх фахівців зі спеціальностей 071 Облік і оподаткування та 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок гостьовою лекцією з теми: «Філософія фінансового успіху: добробут, людський капітал та мотивація до навчання». А Олеся Дубович, к.ю.н., доцент кафедри підприємництва і права провела разом із студентами для здобувачів освіти за спеціальностями 051 Економіка, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність провела пізнавальний квест – розслідування злочину «Таємні матеріали». Тож коледжанські випускники отримали простір для роздумів стосовно поєднання у власній освітній траєкторії декількох спеціальностей і здобуття вищої освіти в Полтавському державному аграрному університеті.

 

Але цим не вичерпується цікавий екскурс наших випускників у багатогранний світ ПДАУ. 29 березня 2024 року представники студентського самоврядування Владислав Ступка, Ірина Мудренко і Тетяна Фастівець мали змогу поринути в університетську атмосферу, здійснивши поїздку на День відкритих дверей в ПДАУ.

 

Щирі побажання ректора ПДАУ, к. е. н., професора Олександра Галича, спілкування з адміністрацією, викладачами і студентами університету, мудрі поради від запрошених гостей: директора ХРЦОЯО Олександра Сидоренка та методистки організаційно-методичного відділу ХРЦОЯО, кураторки Полтавської області Катерини Семеновської, актуальна інформація Відповідального секретаря приймальної комісії ПДАУ Валерії Осташової – все це допомогло представникам нашого коледжу переконатись, що двері ПДАУ відкриті для всіх, хто бажає здобути якісну вищу освіту.

 

Зустріч з головним бухгалтером

Друк
PDF

         Завжди приємно бачити в коледжі випускників,  для яких наш  заклад освіти відкрив дорогу в професійне життя. Саме така  зустріч здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування   відбулася  26 березня 2024 року  з випускницею коледжу – головним бухгалтером ТОВ «Крапля» Мироненко Ніною Миколаївною. 

Тісна співпраця з стейкхолдерами є одним із важливих чинників забезпечення якості підготовки сучасних фахівців. Роботодавці, фахівці-професіонали добре знають, якими компетентностями має володіти випускник закладу фахової передвищої освіти, щоб бути конкурентоспроможним на ринку праці. 

       Ніна Миколаївна ознайомила здобувачів освіти із обов’язками  та особливістю роботи бухгалтера. У своєму виступі наголосила також, що кожен фахівець сьогодні має опанувати програми, які використовуються для ведення обліку на підприємствах, адже в умовах цифрової економіки бухгалтерський облік є чіткою складовою системи отримання, обробки й передачі економічної інформації.

 

 

Атмосферу відкритості та конструктивності додало те, що студенти мали змогу ставити запитання про потребу в молодих фахівцях на ринку праці, можливості проходження виробничої практики, вимоги, які ставляться до претендентів на роботу. Студенти отримали багато корисних порад та дякують спікерці за цікаву зустріч!

Практична підготовка майбутніх фахівців

Друк
PDF

 

З метою інтеграції у сфері освіти, науки та бізнесу наш коледж постійно співпрацює з роботодавцями. Особливо важливого значення ця співпраця набуває під час практичної підготовки майбутніх фахівців. Практичне навчання — одна з форм організації освітнього процесу та обов’язкова складова освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти, спрямована на завершення формування набутих компетентностей та отримання  досвіду  їх застосовування. У коледжі  прикладом цього є навчальна практика  з дисципліни «Комерційна діяльність» здобувачів освіти за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, яка тривала  з 04 до 22 березня на базі Товариства з обмеженою відповідальністю  «Хвиля».  

  

Метою практики є - вивчення основних правил торгівельного обслуговування населення; дослідження товарного асортименту та вимог до якості товарів; перевірка цін на товари, що надійшли; допомога в реалізації рекламної політики магазину, дотримання правил професійної етики продавця. По закінченню практики здобувачі освіти захищають індивідуальний звіт, у якому висвітлюють перелік усіх видів роботи; обґрунтовують висновки та дають змістовні пропозиції згідно програми практики.

 

Дякуємо керівництву ТОВ «Хвиля» за постійну співпрацю з нашим закладом та створення належних умов для якісної організації практичного навчання  здобувачів  освіти!

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com