• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

День вишиванки

Друк
PDF

 

16 травня 2024 року у ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» було проведено виховний захід «Вишиванка – оберіг моєї родини» до Всесвітнього дня вишиванки.  Це свято є особливо важливим під час повномасштабної війни, адже об'єднує українців, підкріплює емоційну стійкість.

На захід були запрошені гості -  учні 1-ї Гімназії ім. Матвія Номиса та  Гімназії ім. Василя Барки.  Свято  пройшло весело та жваво!  Багато студентів та учнів були одягнені у національне вбрання. Цей день завжди викликає багато позитивних емоцій та сприяє об'єднанню людей навколо спільної культурної та національної ідентичності. Студенти коледжу порадували всіх чарівними піснями про вишиванку та про Україну, читали вірші та розвеселяли запальними танцями.  Ми хочемо, щоб наші гості відчули, що наш коледж створює атмосферу родини! Він може бути не лише місцем навчання, а й спільнотою, де ви відчуваєте підтримку, дружбу та взаєморозуміння.

  

Носіть вишиванки у будні і свята. Адже вони в українській культурі часто сприймаються не лише як елемент одягу, а й оберіг. Це вбрання несе в собі багато символіки та енергії. Носіння вишиванки є символом єднання, взаємопідтримки та патріотизму.

День Європи в Україні

Друк
PDF

9 травня 2023 року студентам нашого коледжу випала чудова нагода бути присутніми на Парламентському онлайн-уроці до Дня Європи, що був організований Освітнім центром Верховної Ради України!

 

          Студенти отримали цінні знання, які стануть у нагоді як у навчанні, так і в майбутній професійній діяльності. Такі заходи сприяють розвитку політичної свідомості та активної громадянської позиції студентів. Нехай ця участь буде джерелом нових ідей, натхнення та пізнавальних вражень для нашої студентської громади!

 

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Друк
PDF

         8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми, студенти та викладачі ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ», приєдналися до європейської традиції відзначення цієї дати. Для Європи 8 травня – точка відліку закінчення війни, перемога над страшним злом нацизму, нагадування про катастрофу війни, а не про тріумф одних народів над іншими, переможців над переможеними. Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир, категорично й безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами, а також виховувати сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю.

8 травня, у День пам’яті та перемоги, Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять мирні цивільні люди, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, діти війни, примусові робітники. Адже війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

Символом пам’яті про Другу світову війну є червоний мак. Його зазвичай прикріплюють до одягу або використовують в інформаційних матеріалах. Ми теж долучилися до цієї традиції напередодні, і під час тематичних виховних годин студенти мали ці квітки на грудях. Вони ознайомилися з історичними фактами та хронікою тих подій.

  

        Пам'ять про Другу світову війну залишається важливою для багатьох країн, адже вона мала величезний вплив на світову історію, призвела до жахливих людських втрат і страждань. Вшанування пам'яті загиблих допомагає нам не забувати жертв тих драматичних років і нагадує нам про важливість миру та толерантності в сучасному світі.

Тиждень природничо-математичних дисциплін: підводимо підсумки цікавих спільних справ

Друк
PDF

 

«Найважливіше завдання цивілізації – навчити людину мислити»

Томас Едісон

 

Гостинні коридори й аудиторії нашого закладу зустрічали черговий тиждень квітня не лише весняним настроєм, а й натхненням та енергією для творчої співпраці, адже у Відокремленому структурному підрозділі «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» з 22.04.2024 р. до 26.04.2024 р. тривав тиждень природничо-математичних дисциплін.

Кожен запланований захід, який вдалося реалізувати креативним педагогам Людмилі Крят, Тетяні Конкіній, Наталії Копотун, Світлані Дзюбі, фахівцю з екології Наталії Тихоненко разом з ініціативними студентами, був сповнений щирої вдячності захисникам і захисницям України, адже лише завдяки їх мужності, стійкості й героїзму ми маємо можливість повноцінно втілювати цікаві ідеї в нашій дружній коледжській родині!

Екологічна складова тижня природничо-математичних дисциплін була представлена виховною годиною «Планета просить порятунку» з нагоди Міжнародного дня Землі та Всеукраїнського дня довкілля, а також годиною спілкування «Лиш пам’ять усе пам’ятає…», проведеною напередодні 38 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Атмосферу турботи за майбутнє планети і суспільства в умовах постійних екологічних викликів допомагала відчути оформлена виставка екологічних плакатів «Чисте довкілля – запорука нашого здоров’я».

 

Фізика, хімія і математика – науки, які століттями йдуть пліч-о-пліч, допомагаючи одна одній, стали сферою застосування кмітливості та ерудиції учасників турніру знавців природничо-математичних дисциплін. Його переможцями стали студенти 11 групи (Валерія Веремійчик, Валентина Бахур, Михайло Коломійцев, Максим Разін, Вероніка Самойлюк, В’ячеслав Питель), гідну конкуренцію їм склали студенти 12 групи (Марина Головко, Ілля Федіско, Марія Біленко, Олександра Коновал, Ростислав Кукла, Олександр Бубирєв). Результати цікавого протистояння переконали присутніх у тому, що без природничо-наукового світогляду, математичного мислення та практичного досвіду використання цих наук життя сучасної людини просто не можливе.

  

Згадати видатних вчених та їх внесок в історію розвитку науки мали змогу всі, хто долучився до вікторини «Впізнайте вчених за їх портретами». Переможницею вікторини стала студентка 27 групи Богдана Радняна, її одногрупники Роман Воблий і Ангеліна Голубова посіли ІІ місце, а ІІІ місце заслужено виборола студентка 21 групи Аліна Мохун.

Поряд з цим, здобувачі освіти нашого коледжу не лише шанують цінну спадщину корифеїв української та світової науки, а й дбають про власний потенціал у вивченні загальноосвітніх дисциплін, працюючи над завданнями XXI  Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» (Весна-2024). Чекаємо на вдалі результати коледжських олімпійців після офіційного завершення олімпіади від провідного освітнього порталу.

Фундаментальну науку математику в нашому коледжі, звісно ж, шанують. Студенти 21 та 29 груп у рамках проведеного тижня долучились до челенджу «Математичний спринт», де виявили найбільш спритних і здібних знавців математики у своїх групах. І місце вибороли Анна Торохтій (21 група) і Максим Никифоров (29 група), ІІ місце – Кіра Яшнова (21 група), Карина Сінельник і Поліна Сінельник (29 група), ІІІ місце – Дарія Йоненко і Яна Юрченко (21 група), Володимир Приймак і Дмитро Фоміч (29 група).

Студенти 20 групи (Павло Колісник, Христина Боцан, Нана Метревелі, Юлія Кукуріка, Дімітрій Пащенко, Діана Остапенко) гідно змагались за звання «кмітливих математиків» із переможцями захопливого математичного двобою – командою студентів 27 групи (Богдана Радняна, Олексій Білаш, Роман Воблий, Ангеліна Голубова. Вікторія Рубан, Поліна Бондаренко).

 

Тиждень промайнув - і попереду на здобувачів освіти чекають нові миттєвості  життя коледжу.

Хочемо побажати всім студентам примножувати свої знання як на заняттях, так і в позаурочний  час! А у житті нехай на всіх чекає багато перемог, серед яких – наша спільна перемога в боротьбі за мир і свободу! Щиро дякуємо організаторам і учасникам проведених заходів!

Лиш пам’ять усе пам’ятає…

Друк
PDF

 

Напередодні 38 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС у читальній залі ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» проведено годину спілкування «Лиш пам’ять усе пам’ятає». На гостину до студентів коледжу завітав ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС Олександр Пашнін. 

Викладачка природничих наук Людмила Крят нагадала присутнім про причини й жахливі наслідки трагедії, про яку повинна знати молодь, щоб у майбутньому не допустити подібних злочинів проти природи і людства. Запрошений гість поділився власним досвідом та фотоматеріалами про час перебування на території зони відчуження. Він наголосив, що ліквідатори виконували свій обов’язок перед країною за покликом серця, подібно до того, як зараз відстоюють наше право на мирне життя захисники і захисниці України.

 

Студенти мали можливість переглянути тематичну експозицію, підготовлену завідувачкою бібліотеки Іриною Ровною. Годину спілкування доповнили мультимедійні матеріали та віршовані рядки, продекламовані студентами 11 і 12 груп.

Найбільша техногенна катастрофа ХХ століття стала попередженням усьому людству про те, наскільки крихким може бути наше майбутнє з неконтрольованою радіацією.

Планета просить порятунку

Друк
PDF

            Працівники та здобувачі освіти ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» долучилися до щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів. Акція має на меті передусім докорінно змінити ставлення населення до проблеми погіршення екологічного стану територій, на яких ми проживаємо. Було проведено озеленення коледжанських клумб, висаджені фруктові дерева.

Благоустрій – це не разова акція, це щодення робота, і насамперед робота над собою, своєю свідомістю, коли потрібно зробити невелике зусилля – не смітити.

 

Виховною годиною до Міжнародного дня Землі та Всеукраїнського дня довкілля «Планета просить порятунку» розпочався тиждень природничо-математичних дисциплін. Цей захід підготувала та провела дипломована екологиня Наталія Тихоненко. Захід покликаний привернути увагу молоді до актуальної екологічної проблеми сучасності засміченості, ознайомити студентів з правилами сортування сміття.

  

Проблема утилізації побутових відходів актуальна в усьому світі. Сьогодні вона турбує владу та громади всіх українських міст і сіл. Але багато що залежить і від кожного з нас. Щороку в Україні утворюється близько 50 мільйонів кубометрів твердих побутових відходів. Майже 96% цього обсягу захоронюється.

      Багато людей не усвідомлюють, як багато з того, що вони використовують, стає відходами. Розумне використання ресурсів має стати щоденною звичкою. Це досить важко, але якщо ми хочемо створити суспільство сталого розвитку, такий спосіб життя має стати нашою метою.

Дивовижний світ писанки

Друк
PDF

              Писанкарство є важливою ланкою багатого і розмаїтого мистецтва України, завдяки якому нас упізнають та ідентифікують як українців у світі.

Одним із освітніх закладів, що виконує на Полтавщині провідну роль у питанні збереження культури та відродження духовності, є Гадяцький фаховий коледж культури і мистецтва ім. І.П. Котляревського.

18 квітня 2024 року в Лубенській галереї образотворчого мистецтва відкрилась виставка цього закладу «Дивовижний світ писанки», на яку завітали студенти ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ».

 

Більшість експонатів виставки складають курсові та дипломні роботи студентів, також широко представлені роботи студентів і викладачів коледжу. Вони виконані в техніці воскового розпису з орнаментальними мотивами. Також на виставці представлені писанки, які оздоблені іншими способами: це писанки-шкрябанки (дряпанки), мальованки-писанки, писанки, виконані в техніці травлення, декоративні писанки.

        За участь у виставковій діяльності колектив Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв нагороджений багатьма дипломами, Почесною грамотою Президії Фонду культури України. Наші студенти мали змогу отримати естетичну насолоду від експонованих на виставці творчих робіт.

«Педагогічний ОСКАР – 2024»: результати і перспективи

Друк
PDF

      15 квітня 2024 року підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР – 2024», який проводиться щороку відповідно до Меморандуму про співпрацю Національної академії педагогічних наук України та Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

Творчі напрацювання викладачів Відокремленого структурного підрозділу «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» отримали гідну оцінку конкурсної комісії. З-поміж вагомих здобутків педагогів нашого коледжу відмітимо ІІІ місце у номінації «Сучасні дидактичні підходи до організації практичної підготовки здобувачів освіти закладу фахової передвищої освіти: контроль результатів навчання здобувачів освіти», яке отримала робота викладачів Людмили Бойко, Тетяни Орошан і Світлани Дзюби «Політична економія. Використання тестових технологій для оцінювання навчальних досягнень здобувачів фахової передвищої освіти».

Вдячні організаторам конкурсу «Педагогічний ОСКАР» і висловлюємо бажання й надалі працювати над вивченням та поширенням інноваційних педагогічних практик, втілюючи прагнення до професійного розвитку й творчої самореалізації педагогів, удосконалення управління освітнім процесом та підвищення якості підготовки фахівців.

          Усім учасникам цьогорічного конкурсу, а це викладачі Людмила Бойко, Юрій Бибик, Світлана Дзюба, Тетяна Кочерга, Наталія Моторна, Тетяна Орошан, Вікторія Пономаренко, Юлія Пшенична, Наталія Слєпцова, дякуємо за ініціативність і професіоналізм!

 

Участь у Цифровому освітньому форумі Полтавщини

Друк
PDF

 

12 квітня 2024 року директор коледжу Тетяна Орошан взяла участь у Цифровому освітньому форумі, який відбувся в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді за участі керівництва Полтавської обласної військової адміністрації, експертів офісу ефективного регулювання BRDO та проєкту DECIDE, представників розробників освітніх інформаційних систем.

  

 Захід об'єднав освітян, представників громад і провідних фахівців освітньо-інформаційних систем Полтавщини. На форумі було представлено тематичні виставки освітніх інформаційних систем: Eddy, HUMAN, Єдина школа, Нові знання.

 

  

У рамках заходу розглянуто сучасні інструменти й тенденції цифровізації освітнього середовища, питання щодо цифрової екосистеми DREAM, формування мережі професійних ліцеїв в області, впровадження електронного документообігу в закладах освіти.

Заповіт Андрія Лівицького

Друк
PDF

 

З нагоди 145 річниці від дня народження Президента УНР в екзилі, адвоката та блискучого дипломата Андрія Лівицького в читальній залі бібліотеки ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» було проведено цікаву інформподорож «Заповіт Андрія Лівицького». Студенти 11 групи разом із викладачем історії Юрієм Бибиком активно долучилися до діалогу про пам'ятні місця Лубен, пов'язані з Лівицьким, та разом із бібліотекарями Лубенської Публічної бібліотеки імені Володимира Малика та завідувачкою бібліотеки коледжу пригадали основні віхи подій 1917-1921 років, адже інформаційна подорож відбулася на уроці історії.

Студенти під час мандрівки дізналися про вражаючу біографію Лівицького, зачитали цитати відомих діячів, що стосувалися цієї неординарної особистості. Знайомство з біографією Андрія Лівицького в черговий раз переконує, що лише люди, безмежно віддані українській національній ідеї, здатні відстояти незалежність, соборність України.

 

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com