Завідувач відділення Копотун Н.Г. спільно з головами циклових комісій Слєпцовою Н.В. та Пономаренко В.О. ознайомили студентів ІІ курсу з каталогами вибіркових освітніх компонентів та силабусами вибіркових дисциплін.
Завдяки змістовним презентаціям студенти отримали в повному обсязі інформацію про дисципліни та компетентності, які формує кожна з них. Здобувачі фахової передвищої освіти ВСП «ЛФЕФК ПДАУ» використали можливість обирати індивідуальну освітню траєкторію.