• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Вечір веселих творчих зустрічей в гуртожитку коледжу

Друк
PDF

 Стало вже доброю традицією до Міжнародного дня студентів організовувати й проводити заходи в гуртожитку ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ». 

Ось і цьогоріч, 16 листопада, у переддень студентського свята, в актовій залі зібралася наша гуртожитська родина, щоб провести вечір відпочинку під гаслом «Вечір веселих творчих зустрічей». Захід підготували та провели члени Ради гуртожитку разом з вихователем Ларисою Луценко, яка відкрила цікаве зібрання і висловила найщиріші вітання й побажання на адресу студентів. 
 
З числа мешканців було представлено дві команди – від фінансово-економічного та медичного фахових коледжів. Учасники змагалися у спритності, кмітливості, віртуозності, творчості. 
 
 
Для команд та їх вболівальників організаторами вечора було підготовлено ряд конкурсів, вікторин, бліц-питань. Активними були всі, за що їх нагороджували ведучі Вікторія Рубан і Сніжана Дорошенко та їх асистенти Ігор Вовк і Ангеліна Голубова. 
 
Як і в кожному конкурсі, були переможці й переможені. Та це не головне, адже мешканці гуртожитку – це єдина команда творчих і самобутніх особистостей. 
 
Грамотами та солодким призом була нагороджена команда фінансово-економічного фахового коледжу, де капітаном був Бачук Данило (учасниці команди: Анохіна Юлія, Панасенко Олеся, Савосько Наталія, Кравченко Дарія). Свою заслужену грамоту отримала команда медичного фахового коледжу, яку очолив капітан Лисенко Андрій (учасниці команди: Сіверь Владислава, Лазукіна Тетяна, а також студентки Луганського фахового коледжу Кодра Ліна та Кожома Діана). 
 
Атмосфера юності, креативності й гарного настрою панувала як серед студентів, учасників вечора, так і в журі, до складу якого входили викладач Дзюба Світлана, випускниця коледжу, колишня староста гуртожитку Кушніренко Анастасія та представниця студентської ради Мудренко Ірина. 
 
           Вікторія Рубан,  
           староста гуртожитку

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com