• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

«Безпечна дорога додому»

Друк
PDF

 Багато хто з пішоходів переконаний, що Правила дорожнього руху написані не для них, а для водіїв, тому вивчати та виконувати їх зовсім не обов’язково. Такі  судження не правильні, адже пішоходи є повноцінними учасниками дорожнього руху (такими ж, як водії, пасажири, велосипедисти), тому просто зобов’язані знати та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, а також бути взаємно ввічливими на дорозі. 

У ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» були організовані заходи, спрямовані на попередження дорожньо-транспортного травматизму. 17 листопада 2023 року було проведено єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». Викладач Володимир Ісаєнко нагадав здобувачам освіти правила дорожнього руху для пішоходів та інших учасників дорожнього руху, дав рекомендації до використання світлоповертальних елементів. Студенти мали змогу задавати питання, які їх цікавили.  
 
 
Бережіть своє життя й здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху!

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com