• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Екскурсія студентів до податкової

Друк
PDF

 14 листопада 2023 року здобувачі освіти ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» разом з викладачем Тетяною Кочергою відвідали Лубенську ДПІ головного управління ДПС у Полтавській області. 

Знайомство з податковою студенти розпочали з відвідування Центу обслуговування платників. Начальник Лубенської ДПІ головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Коломієць провів цікаву та змістовну екскурсію. Студенти ознайомились з особливостями роботи, функціями та завданнями кожного структурного підрозділу ДПІ,  сучасними нововведеннями та електронними сервісами, які значно полегшують роботу суб’єктів господарювання. Майбутні фінансисти ознайомилися з принципами надання адміністративних послуг і консультацій платникам, процесом приймання та надання податкової звітності.   
Далі слухачів провели в зал засідань, де відбуваються наради керівництва Лубенської ДПІ, для того, щоб ми безпосередньо відчули звичайний робочий процес. Цікавою для студентів стала інформація про порядок оподаткування земельним податком власників паїв та про вартість мінімального податкового зобов'язання (МПЗ). Олександр Коломієць відповідав на питання студентів та згадував перші свої роки роботи в податковій. 
Спілкуючись зі студентами, Олександр Коломієць повідомив, що податкова служба завжди приділяла особливу увагу вихованню молодого покоління, тому вони завжди будуть раді бачити наших студентів.  
 
 
Екскурсія пройшла в теплій атмосфері. Дякуємо за позитивні емоції та такі необхідні й важливі отримані знання

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com