• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Щедрували в рамках акції «Підтримай ЗСУ разом з нами»

Друк
PDF

 Традиція щедрування в Україні тягнеться із давніх часів. Щедрим або багатим називався в українців вечір напередодні Старого Нового року (13 січня), або як його ще називають у народі – свято Маланки. У цей день готували багатий святковий стіл, а до кожної хати приходили щедрувальники. 

Ніч перед Новим роком вважалася особливою, чарівною, коли могли відбуватися різні чудеса і казкові перетворення. Люди вірили, що опівночі «відкривається небо», і тоді у самого Бога можна просити все, чого забажаєш. Але коли в країні війна то в усіх одне бажання, ПЕРЕМОГА.

 

 

Студенти ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» продовжують підтримувати Українські традиції. Але цього разу ми не просто щедрували, а збирали кошти в рамках акції «Підтримай ЗСУ разом з нами». Ці кошти були передані благодійному фонду «MELEK» з метою придбання генераторів для наших захисників.

 

 

 

Висловлюємо велику подяку підприємствам та їх керівникам, які з радістю приймали щедрувальників. Це: АТ «ЛУБНИФАРМ», ЛВЗ АТ «МОТОР СІЧ», ПП «ЛУБНИМАШ», ПП "ЛУБЕНСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД", ЛУБЕНСЬКА ОБ’ЄДНАНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ, ТОВ "БАЗИС НАДІЯ" (універмаг). Всього зібрали 28000 грн. (а це – ДВА генератори)!

 

Викладачі нашого коледжу також долучилися до акції «Підтримай ЗСУ разом з нами» та закупили необхідні ліки для наших воїнів. 

Усі до кого завітали наші щедрівники отримали позитивний настрій та пригощали нас різними смаколиками.

Ще раз дякуємо всім небайдужим за донати, адже в єдності наша сила. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com