• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Гуртожиток

Друк
PDF

 ВИХОВНА РОБОТА В ГУРТОЖИТКУ


Виховна робота в гуртожитку спрямована на реалізацію Законів України «Про освіту», «Про фахову передвищу освіту». 

Робота ведеться за такими напрямками:

  • індивідуальна робота;
  • організація колективу;
  • розвиток пізнавальної діяльності;
  • національно-патріотичне виховання;
  • превентивне виховання;
  • формування здорового способу життя.

У гуртожитку створені належні умови: відремонтовані кімнати, в яких проживають студенти, побутові кімнати, є актова та читальна зали. Оформлені інформаційні стенди: «Правила внутрішнього розпорядку», «Права та обов’язки мешканців гуртожитку», «Державна символіка». На поверхах є куточки поверхів і куточки з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Основними завданнями виховної роботи є: 

 

Дієву допомогу в реалізації основних завдань виховної роботи надає Рада гуртожитку, яка обирається щороку зі складу мешканців гуртожитку. 

До складу Ради 2022-2023 навчального року ввійшли такі студенти:


голова Ради гуртожитку – Кушніренко Анастасія;

староста ІІІ поверху – Лисенко Марічка;

староста ІІ поверху – Кузьменко Ігор;


члени Ради гуртожитку:


Зозуля Валентина, 

Шевченко Дмитро, 

Зуб Богдана,

Ільченко Вікторія, 

 

Дорошенко Сніжана,

Рубан Вікторія.

 

 

Така діяльність сприяє формуванню у студентської молоді почуття господаря й господарської відповідальності, підприємливості, викорінення шкідливих звичок.  

 

 

Виховна робота – це той аспект формування особистості, який не можна відкладати на потім. Дистанційна форма навчання не може стати перепоною для проведення заходів, які допомагають здобувачам освіти сформувати правильні цінності та всебічно розвиватися. Так, використовуючи змішану форму навчання, з метою забезпечення фізичного, психологічного, соціального та духовного благополуччя, здобувачі освіти, що проживають у гуртожитку, перебуваючи на навчанні онлайн, залучаються до виховного процесу дистанційно. Заходи, заплановані в річному плані виховної роботи, інтерпретуються для виконання за допомогою інтерактивних засобів спілкування. Індивідуальна форма виховної роботи у процесі дистанційного навчання здійснюється шляхом бесід у телефонному та онлайн-режимах.

Очна форма навчання дає змогу проводити традиційні заходи, заплановані на рік, для мешканців гуртожитку. З-поміж них можна виділити:

 

- озеленення прилеглої території, вестибюлю, поверхів та кімнат гуртожитку;

 

- залучення студентів до спортивної активності, участі у змаганнях з настільного тенісу, футболу, легкої атлетики, вільної боротьби; 

- проведення бесід та круглих столів, приурочених до пам’ятних дат, зокрема «Історичне походження нашої держави», «Етнотрадиції українського народу», «Імена та символи козацтва», «Мої Лубни ні з чим не порівняти!», «Довічна пошана героям війни», з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів, Дня Соборності України, Дня пам’яті героїв Крут, Дня Гідності та Свободи;

 

 

       - організація тематичних заходів до свят народного календаря, з актуальних питань художньо-естетичного, правового й морального, екологічного та трудового виховання, фізичного виховання та формування здорового способу життя, гендерного виховання молоді («Наполегливість у досягненні мети», «Про красу людини і гарний смак», «Культура бесіди, етикет знайомства та спілкування», «Правопорушення: юридична відповідальність», «Шануймо старших», «Наші моральні ідеали», «Збережи те, що тебе оточує», «Вплив екологічних факторів на організм людини», «Спортивні здобутки українців та українок», «Значення фізичної культури та загартування людини», «Алкоголізм  і паління руйнують здоров’я», «Продукти харчування – наші друзі чи вороги»,  «Моральні основи взаємин юнаків та дівчат» та ін.);

       - проведення трудових десантів (прибирання прилеглих територій).

   Органи студентського самоврядування гуртожитку здійснюють постійний контроль за дотриманням порядку в кімнатах мешканців гуртожитку, організовують проведення заходів, приурочених до участі у благодійних акціях:

      - «Допоможемо воїнам ЗСУ» (збір скляних та металевих банок для виготовлення консервів та окопних свічок);

      - «Подаруй іграшку до свята Миколая дітям-переселенцям».

 

До Дня працівників освіти члени Ради гуртожитку, залучившись підтримкою інших мешканців, виготовили креативні сувеніри, які подарували працівникам коледжу.

Оформлення вестибюлю до Новорічних свят також не обійшлося без допомоги представників Ради гуртожитку. 

 

 

 

Особливістю виховної роботи в гуртожитку є планомірний та змістовний характер виховних заходів. Саме такими засобами формується духовність, художньо-естетична культура, реалізуються творчі можливості студентів. 

 

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com